Budowa oświetlenia chodnika w miejscowości Brachlewo
Gmina Kwidzyn
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00174303
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00174303/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-05-24 13:21
- Lokalizacja
- Kwidzyn, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-29a0f7dc-9fb3-11ec-80f8-1ad70aec7fa4
- Identyfikator
- 5811827894
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00174303 z dnia 2022-05-24 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa oświetlenia chodnika w miejscowości Brachlewo
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Kwidzyn
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 170747767
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Grudziądzka 30
1.5.2.) Miejscowość: Kwidzyn
1.5.3.) Kod pocztowy: 82-500
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL638 - Starogardzki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@gminakwidzyn.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.gminakwidzyn.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/gmina_kwidzyn1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
administracja samorządowa
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa oświetlenia chodnika w miejscowości Brachlewo2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-29a0f7dc-9fb3-11ec-80f8-1ad70aec7fa4
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00174303
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-05-24
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00013788/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.14 Budowa oświetlenia chodnika w miejscowości Brachlewo
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00081782/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.4.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 66627,23 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zakres przedmiotu zamówienia:
Niniejsze zamówienie dotyczy wyłącznie budowy oświetlenia chodnika przy drodze wojewódzkiej nr 524, zlokalizowanego na działkach o nr ewid. 256/17, 256/9 i 89/15. W zakres zamierzonych robót wchodzi montaż 10 lamp wskazanych w dokumentacji projektowej od nr L14 do L23 i podłączenie ich przewodem do lampy L13. Przewiduje się także wykonanie prętowego uziemienia słupa krańcowego o rezystancji mniejszej niż 10Ω. Należy zastosować oprawy LED o parametrach nie gorszych niż 24W 4000K z optyką SP 4600 lm IP66, klasa II tem pracy -40+55 stopni na słupie ALU 6m z wysięgnikiem 1/1/0,7/5, mocowanie na fundamencie prefabrykowanym.
W zakres robót wchodzi również demontaż słupa oświetleniowego zlokalizowanego przy lampie L23 wraz z oprawą i przewodem, stanowiącymi własność ENERGA-OŚWIETLENIE. Zgodnie z uzgodnieniem zdemontowane elementy należy rozliczyć protokołem rozliczeń materiałów z demontażu w Energa Oświetlenie Sp. z o.o. Dzieł Realizacji Elbląg.
Po zasypaniu wykopu i zakończeniu robót montażowych pas uszkodzonego trawnika oraz wykopów w terenach zielonych i nieużytkach wyrównać z usunięciem kamieni, obsiać trawą, przegrabić i zwałować.
W szafce oświetleniowej należy umieścić dokumentację dla szafki ze schematem sterowania i zasilania oraz ze schematem jednokreskowym oświetlenia. Wszystkie aparaty wewnątrz szafki należy oznaczyć zgodnie ze schematem.
Szafka winna mieć oznaczenie w formie grawerowanej, czarno-białej tabliczki, słupy natomiast tabliczką grawerowaną zgodnie ze schematem jednokreskowym.
Z podstawowej dokumentacji projektowej należy wybrać dane dotyczące wskazanego przez Zamawiającego zakresu.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 99499,93 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 116957,88 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 99499,93 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: FIRMA HANDLOWO- USŁUGOWA JÓZEF TOCHA
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON: 170358681
7.3.3) Ulica: WARSZAWSKA 35
7.3.4) Miejscowość: KWIDZYN
7.3.5) Kod pocztowy: 82-500
7.3.6.) Województwo: pomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-04-28
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 99499,93 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2022-09-288.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2022-05-24 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |