Remont zabytkowej murowanej bramy wraz z odbudową murów obronnych przy bramie fortu I Salis Soglio w Jaksmanicach

Związek Gmin Fortecznych Twierdzy Przemyśl

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00174805
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00174805/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-05-24 14:58
Lokalizacja
Przemyśl, podkarpackie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-dca7d172-c7bb-11ec-aa46-6a814e8de928
Identyfikator
7952449372
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlanePrzygotowanie terenu pod budowęRoboty rozbiórkoweRoboty murarskie i murowe

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00174805 z dnia 2022-05-24

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont zabytkowej murowanej bramy wraz z odbudową murów obronnych przy bramie fortu I Salis Soglio w Jaksmanicach

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Związek Gmin Fortecznych Twierdzy Przemyśl

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 180341997

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Kościuszki 7

1.5.2.) Miejscowość: Przemyśl

1.5.3.) Kod pocztowy: 37-700

1.5.4.) Województwo: podkarpackie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL822 - Przemyski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zgftp.biuro@gmail.com

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.fortytwierdzyprzemysl.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-dca7d172-c7bb-11ec-aa46-6a814e8de928

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - związek jednostek samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont zabytkowej murowanej bramy wraz z odbudową murów obronnych przy bramie fortu I Salis Soglio w Jaksmanicach

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-dca7d172-c7bb-11ec-aa46-6a814e8de928

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00174805

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-05-24

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00144968/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Remont zabytkowej murowanej bramy wraz z odbudową murów obronnych przy bramie fortu I Salis Soglio w Jaksmanicach

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00144992/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZGFTP.271.6.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest „Remont zabytkowej murowanej bramy wraz z odbudową murów obronnych przy bramie fortu I Salis Soglio w Jaksmanicach”.
2. Przedmiot zamówienia został określony w Dokumentacji projektowej, stanowiącej załącznik nr 2 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

45262500-6 - Roboty murarskie i murowe

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W przedmiotowym postępowaniu została złożona 1 oferta. Jej wartość to 1 291 894,28 PLN brutto. Cena tej oferty przekracza możliwości finansowe Zamawiającego, który zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia kwotę brutto 810 000,00 PLN. Zamawiający nie może zwiększyć tej kwoty.
2022-05-24 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane