Wykonanie robót budowlanych przy przebudowie strefy wejścia do bloku C Centrali NBP przy ul. Świętokrzyskiej 11/21 w Warszawie
NARODOWY BANK POLSKI
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00174889
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00174889/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-05-24 15:35
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-9c4295ef-b679-11ec-9f44-6e63702cb2f7
- Identyfikator
- 5250008198
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00174889 z dnia 2022-05-24 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie robót budowlanych przy przebudowie strefy wejścia do bloku C Centrali NBP przy ul. Świętokrzyskiej 11/21 w Warszawie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: NARODOWY BANK POLSKI
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000002223
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Świętokrzyska 11/21
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 00-919
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: DKRZ-WPO1@nbp.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.nbp.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://e-zamowienia.nbp.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Polityka pieniężna
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie robót budowlanych przy przebudowie strefy wejścia do bloku C Centrali NBP przy ul. Świętokrzyskiej 11/21 w Warszawie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-9c4295ef-b679-11ec-9f44-6e63702cb2f7
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00174889
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-05-24
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00131829/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: SEZ/DKRZ-WPO1-AW-241-0228/DA/22
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych przy przebudowie Strefy Wejścia w bloku C do Centrali NBP przy ul. Świętokrzyskiej 11/21 w Warszawie, zgodnie z Dokumentacją wykonawczą zawartą w załączniku nr 8 do SWZ.
2. W ramach robót budowlanych, Wykonawca zobowiązany jest w szczególności do:
1) niezniszczeniowego demontażu balustrad,
2) niezniszczeniowego demontażu płyt kamiennych,
3) wymiany zniszczonych płyt kamiennych,
4) skucia istniejącej wylewki betonowej wraz z warstwą podsypkową nie naruszając istniejącej hydroizolacji,
5) oczyszczenia istniejących płyt kamiennych do ponownego wykorzystania ,
6) przełożenia kostki brukowej wokół schodów,
7) ukształtowania na nowo spadków schodów i podestu,
8) ułożenia mat grzewczych i zatopienia ich w nowej wylewce wraz z robotami towarzyszącymi (tj. montaż rozłącznika bezpiecznikowego, zasilanie rozdzielnicy podgrzewania schodów, montaż rozdzielnicy, zasilanie mat grzewczych),
9) demontażu oraz ponownego montażu, z ewentualną wymianą po ocenie technicznej Inwestora, istniejących opraw oświetleniowych wbudowanych w nawierzchnię schodów i podestu,
10) odtworzenia wszelkich uszkodzonych i naruszonych izolacji,
11) montażu płyt kamiennych,
12) montażu balustrad przy schodach,
13) wykonania wszelkich niezbędnych przebić instalacyjnych w ścianach.
3. Przedmiot zamówienia obejmuje również wykonanie dokumentacji powykonawczej wraz z przeniesieniem praw autorskich oraz udzielenie 36-miesięcznej gwarancji jakości i rękojmi.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45213130-3 - Roboty budowlane w zakresie banków
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W przedmiotowym postępowaniu została złożona jedna oferta, która na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 5 ustawy została odrzucona.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 541200,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 541200,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
| 2022-05-24 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |