„Remont konserwatorski kaplic nr 1 i 2 w lapidarium rzeźby nagrobnej przy ul. 1 Maja w Kożuchowie.”
Gmina Kożuchów
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00175151
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00175151/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-05-25 08:23
- Lokalizacja
- Kożuchów, lubuskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-38542f86-c9fe-11ec-b879-9a86e5ac3946
- Identyfikator
- 9251957786
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00175151 z dnia 2022-05-25 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Remont konserwatorski kaplic nr 1 i 2 w lapidarium rzeźby nagrobnej przy ul. 1 Maja w Kożuchowie.”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Kożuchów
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 970770327
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Rynek 1a
1.5.2.) Miejscowość: Kożuchów
1.5.3.) Kod pocztowy: 67-120
1.5.4.) Województwo: lubuskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL432 - Zielonogórski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: um@kozuchow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.kozuchow.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://bip.wrota.lubuskie.pl/ugkozuchow/zamowienia_publiczne/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Remont konserwatorski kaplic nr 1 i 2 w lapidarium rzeźby nagrobnej przy ul. 1 Maja w Kożuchowie.”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-38542f86-c9fe-11ec-b879-9a86e5ac3946
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00175151
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-05-25
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00339202/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.9 Wykonanie zabezpieczenia zabytkowego muru lapidarium rzeźby nagrobnej przy ul. 1 Maja w Kożuchowie - remont kaplic.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00143056/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: FI.271.11.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 131176,38 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest remont konserwatorski kaplic nr 1 i 2 w lapidarium rzeźby nagrobnej przy ul. 1 Maja w Kożuchowie. Zadanie obejmuje:
1) Wymianę dachu kaplic zarówno pokrycia jak i więźby dachowej
2) Naprawę ścian kapic tj. przemurowania i uzupełnienie ubytków muru ceglanego, wymianę tynków,
3) Naprawę zdeformowanych gzymsów, opasek.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera dokumentacja projektowa składająca się z:
Projektu budowlanego pn. „Wykonanie zabezpieczenia zabytkowego muru lapidarium rzeźby nagrobnej przy ul. 1 Maja w Kożuchowie” /w zakresie kaplicy nr 1 i 2/;
Projektu konserwatorskiego pn. „Wykonanie zabezpieczenia zabytkowego muru lapidarium rzeźby nagrobnej przy ul. 1 Maja w Kożuchowie” /w zakresie kaplicy nr 1 i 2/;
Specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót budowlanych /w zakresie kaplicy nr 1 i 2/;
Przedmiaru prac;
Decyzji Lubuskiego Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków nr ZN.5142.50.2018[mKoz-4] z dnia 27.11.2018 roku;
Decyzji Starosty Nowosolskiego nr 66/2019 z dnia 28.01.2019 roku – pozwolenia na budowę.
UWAGA: Projekty dotyczą większego zakresu prac tj. remontu muru oraz wszystkich kaplic znajdujących się w lapidarium rzeźby nagrobnej. Przedmiotowe zdanie obejmuje roboty budowlano konserwatorskie tylko w zakresie kaplicy nr 1 i 2.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45261000-4 - Wykonywanie pokryć i konstrukcji dachowych oraz podobne roboty
45262500-6 - Roboty murarskie i murowe
45443000-4 - Roboty elewacyjne
45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zgodnie z art. 255 pkt. 2) ustawy Pzp Zamawiający unieważnia postępowanie jeżeli wszystkie oferty złożone w postępowaniu podlegają odrzuceniu. W przedmiotowym postępowaniu Zamawiający otrzymał 2 oferty jednak każda z nich podlegała odrzuceniu.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 130000,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 166050,00 PLN
| 2022-05-25 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |