Wykonanie robót budowlanych związanych z wprowadzeniem stałej organizacji ruchu w ramach zadania inwestycyjnego pn. "Rozbudowa i modernizacja Żłobka nr 31 przy ul. Motorowej 5” – zamówienie podobne.
Zespół Żłobków m.st W-wy
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00175154
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00175154/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-05-25 08:23
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-e98fce57-d105-11ec-9a86-f6f4c648a056
- Identyfikator
- 5213598403
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00175154 z dnia 2022-05-25 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie robót budowlanych związanych z wprowadzeniem stałej organizacji ruchu w ramach zadania inwestycyjnego pn. "Rozbudowa i modernizacja Żłobka nr 31 przy ul. Motorowej 5” – zamówienie podobne.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Zespół Żłobków m.st W-wy
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 142864986
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Belgijska 4
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 02-511
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zzl.zamowienia@um.warszawa.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: zlobki.waw.pl
1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Opieka nad dziećmi do lat 3.
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie robót budowlanych związanych z wprowadzeniem stałej organizacji ruchu w ramach zadania inwestycyjnego pn. "Rozbudowa i modernizacja Żłobka nr 31 przy ul. Motorowej 5” – zamówienie podobne.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e98fce57-d105-11ec-9a86-f6f4c648a056
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00175154
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-05-25
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00154176/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
Zamawiający udziela zam. powt. na podstawie art. 214 ust. 1 pkt 7 Pzp, ponieważ zostały spełnione wszystkie przesłanki:
1) zam. zostanie udzielone Wykonawcy zam podstaw: ADRO s.c. A.Giernatowski, J.Giernatowska, ul. Kwiatowa 69, 05-120 Legionowo w okresie 3 lat od udzielenia zam. podstaw – um. z 30.08.2021 r.
2) zostało przewidziane w SWZ z 16.06.2021 r. oraz w ogłoszeniu o zam. opublik. w BZP pod nr 2021/BZP 00085316/01 z dnia 2021-06-16,
3) polega na powtórzeniu podobnych robót będących przedmiotem udzielonego zamówienia podstaw., obejmującego wykonanie robót drogowych polegających na wykonaniu chodnika do wejścia głównego oraz opaski wokół budynku,
4) szac. wart. zam. podstaw. wynosi netto 10 640 162,67 zł i obejmuje wart. zam. podob. w kwocie 3 546 720,89 zł netto, co stanowi 50% wartości zamówienia podstawowego bez wliczania zamówień podobnych (7 093 441,78 zł.),
5) szac. wart. zam. podob, zgodnie z koszt. inwest. wynosi 244 147,48 zł, co stanowi 6,88% wartości zam podobnego.
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZZ-ZP.26.5.2021.WBL
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 244147,48 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych związanych z wprowadzeniem stałej organizacji ruchu poprzez wykonanie zjazdu publicznego i jezdni manewrowej oraz 14 miejsc postojowych w ramach zadania inwestycyjnego pn. "Rozbudowa i modernizacja Żłobka nr 31 przy ul. Motorowej 5”.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233140-2 - Roboty drogowe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 330000,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 330000,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 330000,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ADRO s.c. J. Giernatowska, A. Giernatowski
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 015628741
7.3.3) Ulica: ul. Kwiatowa 69
7.3.4) Miejscowość: Legionowo
7.3.5) Kod pocztowy: 05-120
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-05-20
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 330000,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2022-08-31| 2022-05-25 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |