Remont elewacji budynku mieszkalnego zlokalizowanego na obszarze rewitalizowanym w Polkowicach - ul. 11 Lutego 27-33

SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA "CUPRUM" W POLKOWICACH

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00175257
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00175257/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-05-25 08:56
Lokalizacja
Polkowice, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-cbaae5c9-ba99-11ec-9f44-6e63702cb2f7
Identyfikator
6920000823
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty elewacyjneMalowanie budynków

Wykonawcy

1 przyznane

KEMAL M. KOWALCZYK R. BEDNARZ SPÓŁKA JAWNALubin, PL · lot 0
299 300,93 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00175257 z dnia 2022-05-25

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont elewacji budynku mieszkalnego zlokalizowanego na obszarze rewitalizowanym w Polkowicach - ul. 11 Lutego 27-33

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA "CUPRUM" W POLKOWICACH

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000493209

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Kolejowa 24 A

1.5.2.) Miejscowość: Polkowice

1.5.3.) Kod pocztowy: 59-100

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL516 - Legnicko-głogowski

1.5.7.) Numer telefonu: 76/7461840

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: a.gruszczynska@smcuprum.polkowice.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: smcuprum.polkowice.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

platformazakupowa.pl/pn/smcuprum

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający


Spółdzielnia Mieszkaniowa CUPRUM

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Zarządzanie nieruchomościami

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont elewacji budynku mieszkalnego zlokalizowanego na obszarze rewitalizowanym w Polkowicach - ul. 11 Lutego 27-33

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-cbaae5c9-ba99-11ec-9f44-6e63702cb2f7

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00175257

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-05-25

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00124962/03

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: DO-911 /2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 364413,83 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1.Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych dotyczących remontu elewacji budynku mieszkalnego zlokalizowanego na obszarze rewitalizowanym w Polkowicach - ul. 11 Lutego 27-33.
2. Roboty budowlane jak w ust. 1 obejmują wykonanie między innymi:
1) Ustawienie rusztowań na całej powierzchni ścian.
2) Zmycie kurzu i glonów na całej powierzchni przewidzianej do malowania.
3) Uzupełnienie docieplenia.
4) Gruntowanie całej powierzchni przeznczonej do malowania.
5) Montaż listew narożnych.
6) Uszczelnienie silikonem stolarki na zewnątrz oraz obróbek blacharskich (zabudowy dylatacji).
7) Uzupełnienia wypraw elewacyjnych cienkowarstwowych w miejscach ich odparzenia lub uszkodzenia.
8) Dwukrotne malowanie farbą silikonową.
9) Malowanie farbą olejną elementów metalowych obróbek blacharskich.
10) Wymiana obróbek malarskich (pas podrynnowy i nadrynnowy).
11) Wymiana rynien i rur spustowych.
12) Wymiana szafek gazowych 3 szt.
13) Remont wiatrołapów.
14) Rozebranie rusztowania.
15) Oczyszczenie terenu.
16) Usunięcie gruzu i innych materiałów do utylizacji.
3. Specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót - załącznik nr 10 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45443000-4 - Roboty elewacyjne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45442110-1 - Malowanie budynków

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 299300,93 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 407699,10 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 299300,93 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: KEMAL M. Kowalczyk R. Bednarz Sp. jawna

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 692-245-27-13

7.3.3) Ulica: ul. M. Skłodowskiej-Curie 97A

7.3.4) Miejscowość: Lubin

7.3.5) Kod pocztowy: 59-300

7.3.6.) Województwo: dolnośląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-05-24

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 299300,93 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2022-10-28
2022-05-25 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane