„Budowa placu zabaw przy muzeum w m. Santok”.

Gmina Santok

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00175533
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00175533/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-05-25 10:03
Lokalizacja
Santok, lubuskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-c49e1e9f-cf9b-11ec-9ed6-82024ae9c4d2
Identyfikator
5991012158
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie kształtowania terenów sportowych i rekreacyjnychPrzygotowanie terenu pod budowęRoboty budowlaneRoboty w zakresie kształtowania placów zabawWyposażenie placów zabaw

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00175533 z dnia 2022-05-25

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Budowa placu zabaw przy muzeum w m. Santok”.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Santok

1.3.) Oddział zamawiającego: Gmina Santok - Urząd Gminy w Santoku

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 210966906

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Gorzowska 59

1.5.2.) Miejscowość: Santok

1.5.3.) Kod pocztowy: 66-431

1.5.4.) Województwo: lubuskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL431 - Gorzowski

1.5.7.) Numer telefonu: +48 957287510

1.5.8.) Numer faksu: +48 957287511

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: urzad@santok.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.santok.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

www.platformazakupowa.pl/pn/gminasantok

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Budowa placu zabaw przy muzeum w m. Santok”.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c49e1e9f-cf9b-11ec-9ed6-82024ae9c4d2

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00175533

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-05-25

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00004598/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.8 Przebudowa placu zabaw przy muzeum w m.Santok

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00151810/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.11.2022.BP

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 166353,89 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych w zakresie „Budowa placu zabaw w m. Santok” .
2. Przedmiotem inwestycji będzie budowa obiektów małej architektury w ramach placu zabaw w m. Santok. Inwestycja przeznaczona będzie do celów wypoczynku i rekreacji. W ramach inwestycji przewiduje się wykonanie następujących robót:
1) Roboty przygotowawcze terenu, wykonanie, dostarczeniu wraz montażem urządzeń:
a) odlewu szkieletu nosorożca prehistorycznego z żywic – powierzchnia 5m 2 gr. ok.30 cm. Odlew nosorożca naturalnej wielkości. Wielkość i kształt musi być uzgodniony z Paleozoologami z Uniwersytetu Wrocławskiego, Wykonawca ma wykonać odlew szkieletu na bazie z żywicy poliestry i włókna szklanego . Malowane w kolorach naturalnych.
b) odlewu figur nosorożców prehistorycznych (dużego i małego) z żywic – powierzchnia dużego 5m 2 gr. ok.80 cm; powierzchnia małego 3m 2 gr. ok.80 cm, Wielkość i kształt musi być uzgodniony z Paleozoologami z Uniwersytetu Wrocławskiego, Wykonawca ma wykonać odlew szkieletu na bazie z żywicy poliestry i włókna szklanego . Malowane w kolorach naturalnych
c) dostawy i montażu piaskownic zamykanych – 3 szt.
d) dostawa i montażu ławek/ skrzyniowych – 6 szt.
e) dostawa i montaż koszy na śmieci – 2 szt.
f) wykonaniu nawierzchni:
- nawierzchnia z pisku płukanego gr.40 cm – powierzchnia łączna 52,80 m 2 ,
- trawa z zasiewu na warstwie humusu gr. 10 cm – powierzchnia łączna 272 m 2 ,
- zatoka postojowa – wykonana z kostki betonowej szarej gr. 8 cm, układaną na podsypce piaskowo-cementowej,
- chodnik z kostki betonowej szarej gr.8 cm na podsypce cementowo- piaskowej,
g) przebudowy istniejącego budynku z przystosowaniem na obiekt informacji turystycznej w zakresie:
- wymianie pokrycia dachowego,
- dociepleniu ścian i sufitu,
- malowaniu ścian,
- wymianie 2 okien,
- wymianie drzwi wejściowych,
- malowaniu elementów konstrukcji drewnianej obiektu,
- wykonaniu nowej posadzki betonowej,
- wydzieleniu WC,
- wykonaniu instalacji sanitarnej w WC,
- wykonaniu instalacji grzewczej,
- wykonaniu instalacji elektrycznej,
- wykonaniu przyłącza wodno-kanalizacyjnego,
h) remont istniejącego ogrodzenia .
Zadanie, będzie współfinansowane ze środków Województwa Lubuskiego w ramach Programu „Lubuska Baza Turystyczna”.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45112720-8 - Roboty w zakresie kształtowania terenów sportowych i rekreacyjnych

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45000000-7 - Roboty budowlane

45112723-9 - Roboty w zakresie kształtowania placów zabaw

37535200-9 - Wyposażenie placów zabaw

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W wyznaczonym terminie składania ofert jaki został określony przez Zamawiającego – Gminę Santok, nie wpłynęła żadna oferta.
2022-05-25 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane