Usługi specjalistów-konsultantów do obsługi infolinii Małopolskiego Urzędu Wojewódzkiego w Krakowie, dedykowanej sprawom obywateli państw trzecich

Małopolski Urząd Wojewódzki w Krakowie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00175735
Typ
Tender Result Notice
Opublikowano
2022-05-25 10:42
Lokalizacja
Kraków, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
Identyfikator
6761161205
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Doradztwo prawne i usługi informacyjneUsługi administracji publicznejAdministracyjne usługi społeczne

Wykonawcy

4 przyznane

Joanna WłodarskaMichałowice, PL
34 650 PLN
Beata HałasaKraków, PL
34 650 PLN
Karolina RosiekKraków, PL
34 650 PLN
Katarzyna ZapiecKraków, PL
34 650 PLN

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.