Przebudowa drogi Kotliny (Kozica) kierunek Łaznowska Wola.
Gmina Brójce
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00176309
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00176309/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-05-25 12:27
- Lokalizacja
- Brójce, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-07886f26-cc4e-11ec-aa46-6a814e8de928
- Identyfikator
- 7282700283
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00176309 z dnia 2022-05-25 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa drogi Kotliny (Kozica) kierunek Łaznowska Wola.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Brójce
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 472057750
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Brójce 39
1.5.2.) Miejscowość: Brójce
1.5.3.) Kod pocztowy: 95-006
1.5.4.) Województwo: łódzkie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL712 - Łódzki
1.5.7.) Numer telefonu: 42 295 01 11
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: urzadgminy@brojce.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://bip.brojce.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://miniportal.uzp.gov.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa drogi Kotliny (Kozica) kierunek Łaznowska Wola.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-07886f26-cc4e-11ec-aa46-6a814e8de928
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00176309
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-05-25
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00039110/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.7 Przebudowa drogi Kotliny (Kozica) kierunek Łaznowska Wola.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00145583/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.1.7.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych polegających na przebudowie drogi w miejscowości Kotliny.
2. Podstawowe parametry techniczne drogi:
- szerokość jezdni – 5,00 m;
- szerokość obustronnych poboczy – 0,75 m;
- spadek poprzeczny jezdni – daszkowy 2%.
Zaprojektowana droga posiada parametry zgodne z Rozporządzeniem Ministra Infrastruktury z dnia 1 sierpnia 2019 r. zmieniającym rozporządzenie w sprawie warunków technicznych, jakim powinny odpowiadać drogi publiczne i ich usytuowanie (Dz. U. z 2019 poz. 1643).
3. Zakres inwestycji polega na wykonaniu robót budowlanych związanych z przebudową drogi w miejscowości Kotliny, o całkowitej długości ~ 847,50 m, na działkach oznaczonych numerami ewid. 55 i 508, obręb 05 Kotliny, w gminie Brójce i obejmuje:
1) Prace wykonywane na odcinku 389,38 m; dz. nr 55 oraz 508:
Roboty pomiarowe:
- wykonanie pomiarów geodezyjnych;
Roboty ziemne i rozbiórkowe:
- rozbiórka nawierzchni z brukowca na fragmencie drogi;
- rozbiórka istniejącej nawierzchni, korytowanie na głębokość 20 cm;
Nawierzchnia jezdni:
- wykonanie podbudowy z kruszywa łamanego 0-31,5mm gr. 20 cm;
- ułożenie warstwy wiążącej z mieszanki mineralno – asfaltowej o gr. 4 cm;
- ułożenie warstwy ścieralnej z mieszanki mineralno – asfaltowej o gr. 4 cm;
Pobocza:
- mechaniczne plantowanie poboczy;
- warstwa stabilizacji grubości 10 cm;
- pobocze z kruszywa łamanego 0-31,5mm gr. 10 cm;
Organizacja ruchu:
- ustawienie docelowej organizacji ruchu;
Roboty uzupełniające:
- czyszczenie i profilowanie rowów;
- zabezpieczenie ewentualnie odkrytego uzbrojenia;
- prace porządkowe.
2) Prace wykonywane na odcinku 458,16 m; dz. nr 55:
Roboty pomiarowe:
- wykonanie pomiarów geodezyjnych;
Roboty ziemne i rozbiórkowe:
- rozbiórka istniejącej nawierzchni, korytowanie na szerokości 60 cm, na głębokość 15 cm- poszerzenie;
- rozbiórka istniejącej nawierzchni na długości 15m, korytowanie na głębokość - 15 cm – dotyczy drogi na styku opracowań projektowych;
Nawierzchnia jezdni:
- wykonanie podbudowy z kruszywa łamanego 0-31,5mm gr. 15 cm - poszerzenie;
- wykonanie uzupełnienia podbudowy z kruszywa łamanego 0-31,5mm gr. 10 cm;
- ułożenie warstwy wiążącej z mieszanki mineralno – asfaltowej o gr. 4 cm;
- ułożenie warstwy ścieralnej z mieszanki mineralno – asfaltowej o gr. 4 cm;
Pobocza:
- mechaniczne plantowanie poboczy;
- warstwa stabilizacji grubości 10 cm;
- pobocze z kruszywa łamanego 0-31,5 mm gr. 10 cm;
Roboty uzupełniające:
- czyszczenie i profilowanie rowów;
- zabezpieczenie ewentualnie odkrytego uzbrojenia;
- prace porządkowe.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera specyfikacji warunków zamówienia oraz dokumentacja techniczna umieszczone na stronie https://bip.brojce.pl/?c=mdTresc-cmPokazTresc-151-8080
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne
45232451-8 - Roboty odwadniające i nawierzchniowe
45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Działając na podstawie art. 255 pkt. 3 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2021 r. poz. 1129 t.j.) Zamawiający, Gmina Brójce, unieważnił przedmiotowe postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego ponieważ oferta z najniższą ceną (tj. 868.505,86 zł brutto – firmy Instyle Dorota Danielczyk, oferta nr 3) przewyższała kwotę, którą Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia (tj. 571.476,00 zł brutto).SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 868505,86 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1235396,35 PLN
| 2022-05-25 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |