Modernizacja energetyczna budynku Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Stryszowie
Gmina Stryszów
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00176345
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00176345/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-05-25 12:36
- Lokalizacja
- Stryszów, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-9445aead-bbd7-11ec-b879-9a86e5ac3946
- Identyfikator
- 5511690907
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00176345 z dnia 2022-05-25 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja energetyczna budynku Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Stryszowie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Stryszów
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 072182108
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Stryszów 149
1.5.2.) Miejscowość: Stryszów
1.5.3.) Kod pocztowy: 34-146
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL21A - Oświęcimski
1.5.7.) Numer telefonu: 338797412
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@stryszow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.stryszow.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://miniportal.uzp.gov.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja energetyczna budynku Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Stryszowie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-9445aead-bbd7-11ec-b879-9a86e5ac3946
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00176345
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-05-25
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00040527/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.7 Termomodernizacja budynku Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Stryszowie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00122919/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IiR.271.9.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Modernizacja energetyczna budynku Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Stryszowie obejmująca:
- roboty rozbiórkowe pokrycia dachowego budynku szkoły;
- remont i impregnacja konstrukcji dachu;
- obróbki blacharskie dachu;
- demontaż i montaż nowego orynnowania;
- wykonanie nowego pokrycia dachowego budynku szkoły;
- wykonanie podbitki (podsufitki);
- demontaż i montaż wyłazów dachowych;
- montaż ław kominiarskich oraz kominków wentylacyjnych i dymowych;
- okucie całościowe kominów;
- roboty rozbiórkowe kostki brukowej wokół budynku;
- częściowe ocieplenie ścian poniżej budynku;
- częściowe wykonanie izolacji pionowej ścian fundamentowych,
- częściowe wykonanie drenażu opaskowego;
- odtworzenie nawierzchni wokół budynku;
- wymiana stolarki okiennej i drzwiowej wraz z wymianą parapetów zewnętrznych i wewnętrznych;
- izolacja termiczna strychu wełną mineralną stara część szkoły;
- ocieplenie ścian zewnętrznych budynku szkoły nowa część szkoły i sala gimnastyczna;
- wymiana instalacji c.o.: wg opisu technicznego branży sanitarnej;
- wymiana grzejników wg opracowania branży sanitarnej;
- modernizacja dwóch kotłowni;
- wykonanie tynków wewnętrznych cementowo- wapiennych;
- wykonanie tynków zewnętrznych silikonowych;
- roboty malarskie;
- rozebranie okładzin z płytek stopni schodowych;
- remont schodów zewnętrznych wraz z balustradami zaprawami typu PCC;
- wykonanie powłok z żywic sztucznych na schodach zewnętrznych;
- wymiana balustrady przy wejściu głównym do nowej części szkoły;
- wymiana istniejących skrzynek gazowych;
- rozebranie istniejących cokołów z płytek klinkierowych na elewacjach budynków;
- demontaż istniejących krat okiennych;
- remont muru oporowego w nowej części szkoły;
- wykonanie instalacji elektrycznej wg opracowania branży elektrycznej;
- wymiana opraw oświetleniowych w całym budynku;
- budowa dwóch mikroinstalacji fotowoltaicznych;
- wykonanie nowej instalacji odgromowej w całym budynku.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera dokumentacja projektowa oraz specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych (STWiORB).
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków
45261000-4 - Wykonywanie pokryć i konstrukcji dachowych oraz podobne roboty
45262520-2 - Roboty murowe
45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych
45314310-7 - Układanie kabli
45317000-2 - Inne instalacje elektryczne
45317300-5 - Elektryczne elektrycznych urządzeń rozdzielczych
45321000-3 - Izolacja cieplna
45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania
45331110-0 - Instalowanie kotłów
45331200-8 - Instalowanie urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych
45410000-4 - Tynkowanie
45442100-8 - Roboty malarskie
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 3084554,73 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 3890933,22 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 3084554,73 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: „INTEGRAL” Usługi Ogólnobudowlane
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 552 171 41 82
7.3.3) Ulica: ul. Wolności 201
7.3.4) Miejscowość: Maków Podhalański
7.3.5) Kod pocztowy: 34-220
7.3.6.) Województwo: małopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-05-25
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 3084554,73 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 14 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2022-05-25 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |