Wykonanie nawierzchni bitumicznej na drodze powiatowej nr 3724P - ul. Poselska w Środzie Wielkopolskiej
Powiat Średzki reprezentowany przez Zarząd Powiatu w Środzie Wielkopolskiej
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00176772
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00176772/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-05-25 13:58
- Lokalizacja
- Środa Wielkopolska, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-46e8f742-b595-11ec-97c7-b646b0ba23df
- Identyfikator
- 7861684110
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00176772 z dnia 2022-05-25 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie nawierzchni bitumicznej na drodze powiatowej nr 3724P - ul. Poselska w Środzie Wielkopolskiej
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Średzki reprezentowany przez Zarząd Powiatu w Środzie Wielkopolskiej
1.3.) Oddział zamawiającego: Powiat Średzki
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 631257957
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Daszyńskiego 5
1.5.2.) Miejscowość: Środa Wielkopolska
1.5.3.) Kod pocztowy: 63-000
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL418 - Poznański
1.5.7.) Numer telefonu: 61 2858051
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: starostwo@powiatsredzki.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.powiatsredzki.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://powiatsredzki.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie nawierzchni bitumicznej na drodze powiatowej nr 3724P - ul. Poselska w Środzie Wielkopolskiej2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-46e8f742-b595-11ec-97c7-b646b0ba23df
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00176772
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-05-25
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00015218/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.13 Wykonanie nawierzchni bitumicznej na drodze powiatowej nr 3724P ul. Poselska w Środzie Wielkopolskiej
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00112667/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ID.272.10.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zadania jest wykonanie nowej nawierzchni asfaltowej na drodze powiatowej nr 3724P na dwóch odcinkach ul. Poselskiej na odcinku od ronda Janusza Kusocińskiego do ronda Jana Pawła II w Środzie Wielkopolskiej o łącznej długości 330 mb. O odpowiednich długościach odcinek nr 1 długości 130 mb i odcinek nr 2 długości 200 mb. Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje także wymianę nawierzchni asfaltowej na przyległym parkingu do odcinka nr 1 długości ok 78 mb. Zadanie zlokalizowane jest w granicach miasta i Gminy Środa Wielkopolska, w powiecie średzkim w województwie wielkopolskim.
Zadanie obejmuje swym zakresem wykonanie na powyższych odcinkach istniejącej drogi poprawy profilu podłużnego i poprzecznego nawierzchni asfaltowej i polega w szczególności na następujących działaniach:
− frezowanie profilujące istniejącej nawierzchni jezdni i parkingu,
− wykonanie warstwy wyrównawczej jezdni i parkingu z betonu asfaltowego,
− wykonanie warstw ścieralnej z betonu asfaltowego,
− wymiana krawężnika,
− wykonanie oznakowania poziomego,
− regulacji wysokościowej wpustów ulicznych.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni
45233300-2 - Fundamentowanie autostrad, dróg, ulic i ścieżek ruchu pieszego
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 428000,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 696800,99 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 428000,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Firma Drogowa Begier Sławomir Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7891796546
7.3.3) Ulica: Polna 1A
7.3.4) Miejscowość: Nekla
7.3.5) Kod pocztowy: 62-330
7.3.6.) Województwo: wielkopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-05-24
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 428000,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2022-07-24| 2022-05-25 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |