USŁUGA PRZEGLĄDÓW TECHNICZNYCH APARATURY MEDYCZNEJ
SZPITAL SPECJALISTYCZNY IM. LUDWIKA RYDYGIERA W KRAKOWIE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00176854
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2022-05-25 14:10
- Lokalizacja
- Kraków, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 6783105119
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi w zakresie napraw i konserwacji sprzętu medycznego
Wykonawcy
42 przyznane
GRZEGORZ KOPERWASLublin, PL
857,52 PLNERBE POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
2160 PLNELMED ANNA BŁAŻEJEWSKA-BARAN SPÓŁKA JAWNAWitkowice Nowe, PL
1080 PLNGRZEGORZ KOPERWASLublin, PL
857,52 PLNELMED ANNA BŁAŻEJEWSKA-BARAN SPÓŁKA JAWNAWitkowice Nowe, PL
1080 PLNCOMED S.C. KRZYSZTOF PILARSKI, WOJCIECH GRUNWALDKoszalin, PL
5400 PLNGRZEGORZ KOPERWASLublin, PL
965,52 PLNAPARATURA MEDYCZNA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWROCŁAW, PL
12 830,4 PLNAPROLAB SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKRAKÓW, PL
6159,84 PLNELMED ANNA BŁAŻEJEWSKA-BARAN SPÓŁKA JAWNAWitkowice Nowe, PL
1080 PLNELMED ANNA BŁAŻEJEWSKA-BARAN SPÓŁKA JAWNAWitkowice Nowe, PL
864 PLNELMED ANNA BŁAŻEJEWSKA-BARAN SPÓŁKA JAWNAWitkowice Nowe, PL
432 PLNEDWARDS LIFESCIENCES POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
10 368 PLNEWA ZAREMBAKatowice, PL
3410,01 PLNELMED ANNA BŁAŻEJEWSKA-BARAN SPÓŁKA JAWNAWitkowice Nowe, PL
1296 PLNELMED ANNA BŁAŻEJEWSKA-BARAN SPÓŁKA JAWNAWitkowice Nowe, PL
1728 PLNELMED ANNA BŁAŻEJEWSKA-BARAN SPÓŁKA JAWNAWitkowice Nowe, PL
1296 PLNAPARATURA MEDYCZNA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWROCŁAW, PL
129,6 PLNELMED ANNA BŁAŻEJEWSKA-BARAN SPÓŁKA JAWNAWitkowice Nowe, PL
518,4 PLNELMED ANNA BŁAŻEJEWSKA-BARAN SPÓŁKA JAWNAWitkowice Nowe, PL
648 PLNGRZEGORZ KOPERWASLublin, PL
7737,12 PLNGRZEGORZ KOPERWASLublin, PL
2585,52 PLNGRZEGORZ KOPERWASLublin, PL
5151,24 PLNGRZEGORZ KOPERWASLublin, PL
771,12 PLNGRZEGORZ KOPERWASLublin, PL
16 588,8 PLNGRZEGORZ KOPERWASLublin, PL
864 PLNGRZEGORZ KOPERWASLublin, PL
4181,76 PLNGRZEGORZ KOPERWASLublin, PL
9953,28 PLNAPARATURA MEDYCZNA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWROCŁAW, PL
2419,2 PLNGRZEGORZ KOPERWASLublin, PL
7372,62 PLNAPARATURA MEDYCZNA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWROCŁAW, PL
5961,6 PLNAPARATURA MEDYCZNA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWROCŁAW, PL
388,8 PLNAPARATURA MEDYCZNA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWROCŁAW, PL
1036,8 PLNAPARATURA MEDYCZNA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWROCŁAW, PL
777,6 PLNAPARATURA MEDYCZNA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWROCŁAW, PL
15 292,8 PLNGRZEGORZ KOPERWASLublin, PL
5367,6 PLNYAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPionki, PL
1058,4 PLNGRZEGORZ KOPERWASLublin, PL
2147,04 PLNAPARATURA MEDYCZNA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWROCŁAW, PL
777,6 PLNAPARATURA MEDYCZNA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWROCŁAW, PL
3110,4 PLNAPARATURA MEDYCZNA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWROCŁAW, PL
1425,6 PLNPRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE 'TECHNOMEX' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄGliwice, PL
259,2 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.