„Remont przepustów 4 szt. na drogach publicznych w Jerzmankach nr 109123D, 109124D, 109131D, działka nr 329”
Gmina Zgorzelec
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00675958
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00675958/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-12-30 09:24
- Lokalizacja
- Zgorzelec, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-51da253a-693f-48d2-a38a-ed39da302cce
- Identyfikator
- 6151808654
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00675958 z dnia 2024-12-30 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Remont przepustów 4 szt. na drogach publicznych w Jerzmankach nr 109123D, 109124D, 109131D, działka nr 329”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Zgorzelec
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 230821368
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Kościuszki 70
1.5.2.) Miejscowość: Zgorzelec
1.5.3.) Kod pocztowy: 59-900
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL515 - Jeleniogórski
1.5.7.) Numer telefonu: 757721411
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@gmina.zgorzelec.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.gmina.zgorzelec.pl/
1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Remont przepustów 4 szt. na drogach publicznych w Jerzmankach nr 109123D, 109124D, 109131D, działka nr 329”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-51da253a-693f-48d2-a38a-ed39da302cce
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00675958
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-12-30
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 5 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
prawne: art. 214 ust. 1 pkt 5 ustawy Pzp - konieczność natychmiastowego wykonania zamówienia,
faktyczne: bardzo zły stan techniczny przepustów uszkodzonych i zniszczonych podczas powodzi we wrześniu 2024r. uzasadnia konieczność bezzwłocznej ich naprawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: WO.271.15.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 65057,78 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane polegające na remoncie 4 sztuk przepustów, zlokalizowanych w m. Jerzmanki, polegające w szczególności na:
− wymianie i montażu balustrad
− uzupełnienie spoin sklepienia ceglanego i kamiennego
− naprawa uszkodzeń głowicy wylotowej i wlotowej
− odbudowa fundamentów oraz konstrukcji przyczółków przepustu
− w ścianach przepustu uzupełnić ubytki betonu
− usunięcie nadmiernej roślinności z nasypów i skarp
4.5.3.) Główny kod CPV: 45221110-6 - Roboty budowlane w zakresie mostów
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45230000-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, linii komunikacyjnych i elektroenergetycznych, autostrad, dróg, lotnisk i kolei; wyrównywanie terenu
44132000-4 - Elementy przepustów
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Rusu Victor Ogólne Sprzątanie VICTOR SERVICE FIRMA WIELOBRANŻOWA
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6151906411
7.3.3) Ulica: JERZMANKI 55
7.3.4) Miejscowość: ZGORZELEC
7.3.5) Kod pocztowy: 59-900
7.3.6.) Województwo: dolnośląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-12-09
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 79950,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2024-12-208.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2024-12-30 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |