BO - L10/06/VI II – Remont dużego boiska wielofunkcyjnego dla Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 1 w Katowicach ul. Sportowa 29

ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 1

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00177079
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00177079/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-05-25 14:53
Lokalizacja
Katowice, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-3a0a668d-bbd9-11ec-aa46-6a814e8de928
Identyfikator
6342647498
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty w zakresie kształtowania terenów sportowych i rekreacyjnychRoboty budowlane związane z obiektami na terenach sportowychRoboty w zakresie różnych nawierzchni

Wykonawcy

1 przyznane

KAZIMIERZ CHĘĆRuda Śląska, PL · lot 0
222 770,54 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00177079 z dnia 2022-05-25

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
BO - L10/06/VI II – Remont dużego boiska wielofunkcyjnego dla Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 1 w Katowicach ul. Sportowa 29

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzi podmiot, któremu powierzono przeprowadzenie postępowania

1.2.) Nazwa zamawiającego: ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 1

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 240631298

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Sportowa 29

1.5.2.) Miejscowość: Katowice

1.5.3.) Kod pocztowy: 40-106

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22A - Katowicki

1.5.7.) Numer telefonu: 32 254 66 01

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sp18@zsp1katowice.dlaedu.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://zsp1katowice.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/cuw_katowice

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

BO - L10/06/VI II – Remont dużego boiska wielofunkcyjnego dla Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 1 w Katowicach ul. Sportowa 29

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3a0a668d-bbd9-11ec-aa46-6a814e8de928

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00177079

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-05-25

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00119084/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.4 BO - Remont dużego boiska wielofunkcyjnego dla Zespołu Szkolno - Przedszkolnego nr 1 w Katowicach ul. Sportowa 29

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00122752/04

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP/209/2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane polegające na renowacji nawierzchni poliuretanowej boiska do piłki ręcznej z odwodnieniem, tj:
- demontaż i ponowny montaż kostki betonowej od strony południowej, boiska wzdłuż odwodnienia,
- demontaż kostki betonowej wzdłuż boków boiska,
- demontaż istniejącej nawierzchni sportowej, istniejąca podbudowę wykorzystać,
- demontaż obrzeży, a w ich miejsce ułożyć warstwy podbudowy tak by stanowiła integralną część ze starą podbudową,
- korytowanie terenu pod boisko w miejscu zdemontowanej kostki betonowej wzdłuż boku boiska,
- wykonanie podbudowy boiska zgodnie z załączoną dokumentacją,
o geowłóknina o gramaturze 120 g/m2,
o warstwa odsączająca z piasku - 70 mm grubości po zagęszczeniu
o warstwa kruszywa łamanego (kam. łamany 31,5-63 mm) - 140 mm grubości po zagęszczeniu,
o podbudowa tłuczniowa z mieszaniny grysu 4/8 mm o grubości 30 mm,
- wyprofilowanie spadku min. 0,6 % w warstwie podbudowy boiska w kierunku północnym
- ułożenie sportowej warstwy:
o warstwa podkładowa ET o gr.35 mm,
o granulat SBR o gr. min. 11 mm,
o natrysk barwiony w masie z poliuretanu (EPDM).
- ułożenie obrzeży betonowych,
- osadzenie nowych tulei do słupków dla bramek,
- wymiana rusztu istniejącego koryta odwadniającego,
- wykonanie drenażu wzdłuż północnej krawędzi boiska wraz ze studzienką drenażową,
- demontaż i ponowny montaż kostki betonowej w miejscu wykonania drenażu.
Kolorystyka nawierzchni jak w projekcie boisk „C” (boisko do piłki siatkowej i koszykówki).
Wykonawca wykona wszelkie roboty budowlane, dostawy i inne czynności zgodnie z celem Inwestycji, opisem przedmiotu zamówienia zawartym w SWZ, a także dokumentacją projektową i innymi decyzjami w zakresie niezbędnym do pełnej realizacji i odbioru Inwestycji.
Przedmiot zamówienia powinien spełniać wymagania zawarte w aktualnie obowiązujących przepisach, a w szczególności ustawie Prawo Budowlane i aktach wykonawczych do tej ustawy.
Wykonawca na własny koszt i we własnym zakresie wykona oddzielenie terenu budowy poprzez montaż pełnego, stabilnego ogrodzenia wysokości co najmniej 1,5 m, oraz wyposaży wygrodzony teren w pomieszczenia socjalno-magazynowe. Ochrona mienia budowy leży po stronie Wykonawcy.

Opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w dokumentacji projektowej, stanowiącej integralną część SWZ. Do dokumentacji projektowej dołączony jest przedmiar robót, jednakże nie stanowi on dokumentu przesądzającego o ilości robót – zamówienie winno zostać wykonane zgodnie z dokumentacją projektową, a nie przedmiarem robót. Zamawiający informuje, że przedmiar robót stanowi jedynie element pomocniczy dla Wykonawcy i nie zwalnia skalkulowania ryczałtowej ceny ofertowej na podstawie pozostałej dokumentacji projektowej i ewentualnie wizji lokalnej.

Uwaga: Załączony projekt zawiera całość zadania inwestycyjnego.
Niniejsze postępowanie obejmuje jedynie jego część, tj: 1. Renowację nawierzchni sportowej wraz z przebudową opasek boisk sportowych z kostki betonowej – utworzenie „wybiegów” z warstwy poliuretanowej oraz 2. Budowę nowego ciągu drenażowego wzdłuż północnej krawędzi boiska. Budowa nowego piłkochwytu zlokalizowanego od strony zachodniej, równolegle do dłuższego boku boiska do piłki ręcznej.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45112720-8 - Roboty w zakresie kształtowania terenów sportowych i rekreacyjnych

45212221-1 - Roboty budowlane związane z obiektami na terenach sportowych

45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 222770,54 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 424350,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 222770,54 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PPHU Chec Kazimierz Chęć

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6410001893

7.3.3) Ulica: Zofii Nałkowskiej 16 D

7.3.4) Miejscowość: Ruda Śląska

7.3.5) Kod pocztowy: 41-700

7.3.6.) Województwo: śląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-05-25

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 222770,54 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2022-08-18
2022-05-25 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane