BUdowa infrastruktury sportowej w Gminie Bogdaniec
Gmina Bogdaniec
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00177092
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00177092/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-05-25 14:55
- Lokalizacja
- Bogdaniec, lubuskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-2faa00e7-c479-11ec-aa46-6a814e8de928
- Identyfikator
- 5992775846
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów sportowychUsługi inżynieryjne w zakresie projektowania
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00177092 z dnia 2022-05-25 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
BUdowa infrastruktury sportowej w Gminie Bogdaniec
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Bogdaniec
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 210966510
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Mickiewicza 45
1.5.2.) Miejscowość: Bogdaniec
1.5.3.) Kod pocztowy: 66-450
1.5.4.) Województwo: lubuskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL431 - Gorzowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@bogdaniec.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bogdaniec.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://bogdaniec.ezamawiajacy.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
BUdowa infrastruktury sportowej w Gminie Bogdaniec2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-2faa00e7-c479-11ec-aa46-6a814e8de928
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00177092
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-05-25
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00001806/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.4 Budowa boisk sportowych
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00135045/02
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RIT.271.08.2022.MGL
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zadanie polega na zaprojektowaniu, a następnie uzyskaniu wszelkich niezbędnych opinii, uzgodnień, pozwoleń i prawomocnych decyzji administracyjnych oraz na realizacji prac budowlanych wraz z uzyskaniem decyzji o pozwoleniu na użytkowanie.
W ramach zadania planuje się budowę 3 boisk sportowych przy szkołach podstawowych w m. Lubczyno, Jeniniec, Jenin, a także hali typu "balon" oraz szatni.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45212200-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów sportowych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W POSTĘPOWANIU NIE ZŁOŻONO ŻADNEJ OFERTY| 2022-05-25 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |