Wykonanie w formule zaprojektuj i wybuduj rozbudowy instalacji fotowoltaicznych na terenie Związku Międzygminnego Bóbr

ZWIĄZEK MIĘDZYGMINNY "BÓBR"

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00177093
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00177093/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-05-25 14:55
Lokalizacja
Bolesławiec, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-7436bd04-c133-11ec-aa46-6a814e8de928
Identyfikator
6121817938
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Słoneczne moduły fotoelektryczneRoboty instalacyjne elektryczneUsługi inżynieryjne w zakresie projektowania

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00177093 z dnia 2022-05-25

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie w formule zaprojektuj i wybuduj rozbudowy instalacji fotowoltaicznych na terenie Związku Międzygminnego Bóbr

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: ZWIĄZEK MIĘDZYGMINNY "BÓBR"

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 020903672

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Łasicka 17 lokal 14

1.5.2.) Miejscowość: Bolesławiec

1.5.3.) Kod pocztowy: 59-700

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL515 - Jeleniogórski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: r.rzepnicki@um.boleslawiec.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://zmb.boleslawiec.pbox.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

http://zmb.boleslawiec.pbox.pl/index.php?type%3D4%26name%3Dbt5%26func%3Dselectsite%26value%255B0%255D%3Dmnu15%26value%255B1%255D%3D2

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający


Związek Międzygminny

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Środowisko

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wykonanie w formule zaprojektuj i wybuduj rozbudowy instalacji fotowoltaicznych na terenie Związku Międzygminnego Bóbr

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-7436bd04-c133-11ec-aa46-6a814e8de928

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00177093

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-05-25

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00075825/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Rozbudowa instalacji fotowoltaicznej na terenie Związku Międzygminnego "Bóbr"

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00135537/02

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 1.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 1788618 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zaprojektowanie i kompleksowe wykonanie instalacji fotowoltaicznej na oczyszczalni ścieków przy ul. Granicznej 48 w Bolesławcu o mocy 300,0 kWp

4.5.3.) Główny kod CPV: 09331200-0 - Słoneczne moduły fotoelektryczne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

4.5.5.) Wartość części: 1056910 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zaprojektowanie i kompleksowe wykonanie instalacji fotowoltaicznej na stacji uzdatniania wody SUW Rakowice w Rakowicach 56 o mocy 150,0 kWp

4.5.3.) Główny kod CPV: 09331200-0 - Słoneczne moduły fotoelektryczne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

4.5.5.) Wartość części: 569105 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zaprojektowanie i kompleksowe wykonanie instalacji fotowoltaicznej na stacji uzdatniania wody SUW Nowe przy ul. Łasickiej 53 w Bolesławcu o mocy 50,0 kWp

4.5.3.) Główny kod CPV: 09331200-0 - Słoneczne moduły fotoelektryczne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

4.5.5.) Wartość części: 162601 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Cena złożonych ofert przewyższa kwotę, którą Zamawiający zabezpieczył na sfinansowanie zamówienia.

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1356690,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1483380,00 PLN

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Cena złożonych ofert przewyższa kwotę, którą Zamawiający zabezpieczył na sfinansowanie zamówienia.

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 681084,21 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 773055,00 PLN

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Cena złożonych ofert przewyższa kwotę, którą Zamawiający zabezpieczył na sfinansowanie zamówienia.

SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 192873,84 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 357930,00 PLN

2022-05-25 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane