Wykonanie pionowego otworu geotermalnego Mszczonów GT-1 oraz rekonstrukcja istniejącego otworu Mszczonów IG-1 w ramach zadania inwestycyjnego pn. „Modernizacja geotermalnego systemu ciepłowniczego”
"GEOTERMIA MAZOWIECKA" SPÓŁKA AKCYJNA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00177177
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00177177/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-05-25 15:15
- Lokalizacja
- Mszczonów, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-ebc613d6-996b-11ec-80f8-1ad70aec7fa4
- Identyfikator
- 8381029481
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00177177 z dnia 2022-05-25 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie pionowego otworu geotermalnego Mszczonów GT-1 oraz rekonstrukcja istniejącego otworu Mszczonów IG-1 w ramach zadania inwestycyjnego pn. „Modernizacja geotermalnego systemu ciepłowniczego”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: "GEOTERMIA MAZOWIECKA" SPÓŁKA AKCYJNA
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 750432138
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Spółdzielcza 9A
1.5.2.) Miejscowość: Mszczonów
1.5.3.) Kod pocztowy: 96-320
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL926 - Żyrardowski
1.5.7.) Numer telefonu: 468552793
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: geotermia@geotermia.com.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.geotermia.com.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://miniportal.uzp.gov.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający sektorowy - art. 5 ust. 1 pkt 1 - gaz i energia cieplna
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Środowisko
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie pionowego otworu geotermalnego Mszczonów GT-1 oraz rekonstrukcja istniejącego otworu Mszczonów IG-1 w ramach zadania inwestycyjnego pn. „Modernizacja geotermalnego systemu ciepłowniczego”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ebc613d6-996b-11ec-80f8-1ad70aec7fa4
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00177177
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-05-25
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00071798/05
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 2/PZP/2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
4.1. Przedmiotem zamówienia jest :
a) wykonanie pionowego otworu geotermalnego Mszczonów GT-1 w miejscowości Mszczonów, gmina Mszczonów, powiat żyrardowski zgodnie z Projektem Robot Geologicznych (Załącznik nr 10 do SWZ) oraz Dodatkami nr 1 do Projektu(Załącznik 10A do SWZ) i Dodatkiem nr 2 do Projektu (Załącznik 10B do SWZ) (dalej: PRG GT-1).
b) wykonanie rekonstrukcji istniejącego otworu geotermalnego Mszczonów IG-1 w miejscowości Mszczonów, gmina Mszczonów, powiat żyrardowski w obrębie obszaru górniczego "Mszczonów" zgodnie z Projektem Robot Geologicznych (Załącznik nr 11 do SWZ)oraz Dodatkiem nr 1 do Projektu( Załącznik 11A do SWZ) (dalej: PRG IG-1).
c) przedmiot zamówienia opisany jest za pomocą dokumentacji projektowej PRG GT-1 i PRG IG-1, oraz Specyfikacji Robót do Wykonania (Załącznik nr 9 do SWZ)(dalej: SRW).
d) Wykonawca zobowiązuje się do wykonania przedmiotu zamówienia, określonego w pkt. 4 SWZ zgodnie z: Umową (wzór stanowi załącznik do niniejszego SWZ), dokumentacją projektową (PRG GT-1 i PRG IG-1), SRW, obowiązującymi w tej mierze przepisami prawa oraz zgodnie z zasadami sztuki wiertniczej.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45255500-4 - Roboty wiertnicze i górnicze
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
71331000-7 - Wiertnicze usługi inżynieryjne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 21837897,24 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 23400885,30 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 21837897,24 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: UOS DRILLING SPÓŁKA AKCYJNA
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 142693020
7.3.3) Ulica: UL. ŻELAZNA 59 LOK. 404
7.3.4) Miejscowość: WARSZAWA
7.3.5) Kod pocztowy: 00-848
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak
7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:
1.
Dozór geologiczny w otworach
Mszczonów GT-1 i Mszczonów IG-1
Multiconsult Sp. z o.o.
ul. Bonifraterska 17
00-203 Warszawa
2.
Badania geofizyczne w otworach
Mszczonów GT-1 i Mszczonów IG-1
Geofizyka Toruń SA
ul. Chrobrego 50
87-100 Toruń
3.
Serwis AKP (mud-logging) w
otworach Mszczonów GT-1 i
Mszczonów IG-1
Drill-Lab Sp. z o.o.
ul. Krośnieńska 7
65-625 Zielona Góra
4.
Serwis płuczkowy w otworach
Mszczonów GT-1 i Mszczonów IG-1
Goodrill Sp. z o.o.
ul. Żelazna 59 lok. 404
00-848 Warszawa
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-05-20
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 21837897,24 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
Od 2022-10-01 do 2023-03-31| 2022-05-25 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |