ŚWIADCZENIE USŁUG SZKOLENIOWYCH GRUPOWYCH I INDYWIDUALNYCH UMOŻLIWIAJĄCYCH UZYSKANIE WIEDZY I UMIEJĘTNOŚCI NIEZBĘDNYCH DO PODJĘCIA I PROWADZENIA DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ

OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00177786
Typ
Tender Result Notice
Opublikowano
2022-05-26 09:55
Lokalizacja
Annopol, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
Identyfikator
8641033629
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi szkolenia zawodowego

Wykonawcy

5 przyznanych

'CENTRUM DORADCZO SZKOLENIOWE PROJEKT' MARIUSZ I DOROTA GOLIŃSCY SPÓŁKA JAWNAKraśnik, PL
16 800 PLN
'CENTRUM DORADCZO SZKOLENIOWE PROJEKT' MARIUSZ I DOROTA GOLIŃSCY SPÓŁKA JAWNAKraśnik, PL
16 800 PLN
CENTRUM BIZNESU I PROMOCJI KADR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄOstrowiec Świętokrzyski, PL
20 502 PLN
Beata Smołecka-LewandowskaKraśnik, PL
19 859,4 PLN
Beata Smołecka-LewandowskaKraśnik, PL
19 859,4 PLN

Treść ogłoszenia

Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.