Przebudowa pasa drogowego ul. Wiślanej na odcinku Bema- Wawerska
Miasto Józefów
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00177836
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00177836/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-05-26 10:04
- Lokalizacja
- Józefów, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-d820823f-c6d7-11ec-b879-9a86e5ac3946
- Identyfikator
- 5320016896
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00177836 z dnia 2022-05-26 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa pasa drogowego ul. Wiślanej na odcinku Bema- Wawerska
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto Józefów
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 013268729
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Kardynała Wyszyńskiego 1
1.5.2.) Miejscowość: Józefów
1.5.3.) Kod pocztowy: 05-420
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL912 - Warszawski wschodni
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: um@jozefow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://jozefow.bip.eur.pl/public/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
http://jozefow.bip.eur.pl/public/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa pasa drogowego ul. Wiślanej na odcinku Bema- Wawerska2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d820823f-c6d7-11ec-b879-9a86e5ac3946
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00177836
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-05-26
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00010179/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.12 Przebudowa pasa drogowego ul. Wiślana
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: POŚ.271.29.2022.MF
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 476686,75 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest przebudowa pasa drogowego ulicy Wiślanej na odc. Bema – Wawerska, w tym:
- budowa nawierzchni jezdni z betonu asfaltowego;
- budowa zjazdów indywidualnych do posesji ;
- budowa nawierzchni dojścia do furtek;
- budowa progu zwalniającego;
- budowa wyniesionych skrzyżowań;
- regulację bram i furtek jeżeli to będzie konieczne;
- przygotowanie nieutwardzonych poboczy do obsiewu trawą i wykonania nasadzeń – usunięcie zdegradowanej wierzchniej warstwy ziemi i wymiana jej na ziemię urodzajną gr. min. 15cm oraz obsiew trawą. Ziemia urodzajna powinna być usypana poniżej rzędnej jezdni w celu umożliwienia swobodnego spływu wody z jezdni oraz w sposób niepowodujący zalewania sąsiednich posesji;
- wycinka drzew;
- wprowadzenie stałej i czasowej organizacji ruchu;
- przebudowa/regulacja wysokościowa urządzeń obcych np. studzienek teletechnicznych, kanalizacyjnych, zasuw gazowych i wodociągowych itp. pod nadzorem właścicieli powyższych urządzeń i należy dostosować je wysokościowo do niwelety wykonywanej nawierzchni. Wykonawca robót jest odpowiedzialny za ewentualne uszkodzenia sieci uzbrojenia terenu;
- geodezyjna inwentaryzacja powykonawcza w tym w dokumentacji powykonawczej.
Długość projektowanego odcinka wynosi ok. 405 m.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233252-0 - Roboty w zakresie nawierzchni ulic
77211400-6 - Usługi wycinania drzew
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zgodnie z art. 255 pkt 3 ustawy Pzp Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty.Kwota brutto przeznaczona przez Zamawiającego na sfinansowanie niniejszego zamówienia to 586 324,70 zł. Zostały złożone dwie oferty:
Oferta Nr 1 na kwotę brutto:1 196 970,81 PLN
Oferta Nr 2 na kwotę brutto: 1 194 207,00 PLN
Cena oferty najtańszej przekracza kwotę, jaką Zamawiający może przeznaczyć na realizację niniejszego zamówienia.
Zamawiający stwierdza, iż w chwili obecnej nie ma możliwości zwiększenia kwoty pierwotnie przeznaczonej na realizację zamówienia.
W związku z powyższym Zamawiający unieważnia postępowanie.
| 2022-05-26 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |