„Roboty bitumiczne na drogach powiatowych Powiatu Strzeleckiego w roku 2022 – Etap 1.”

POWIAT STRZELECKI

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00177878
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00177878/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-05-26 10:14
Lokalizacja
Strzelce Opolskie, opolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-4797c899-8b1b-11ec-94c8-de8df8ed9da1
Identyfikator
7561812928
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie budowy drógRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty na placu budowyRoboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, linii komunikacyjnych i elektroenergetycznych, autostrad, dróg, lotnisk i kolei; wyrównywanie terenuRoboty w zakresie różnych nawierzchni

Wykonawcy

1 przyznane

"BITUM" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄLipie Śląskie, PL · lot 0
1 105 074,5 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00177878 z dnia 2022-05-26

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Roboty bitumiczne na drogach powiatowych Powiatu Strzeleckiego w roku 2022 – Etap 1.”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: POWIAT STRZELECKI

1.3.) Oddział zamawiającego: Wydział Organizacyjny

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 531412651

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Jordanowska 2

1.5.2.) Miejscowość: Strzelce Opolskie

1.5.3.) Kod pocztowy: 47-100

1.5.4.) Województwo: opolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL524 - Opolski

1.5.7.) Numer telefonu: 77 4401755

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@powiatstrzelecki.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.powiatstrzelecki.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

miniportal.uzp.gov.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Roboty bitumiczne na drogach powiatowych Powiatu Strzeleckiego w roku 2022 – Etap 1.”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4797c899-8b1b-11ec-94c8-de8df8ed9da1

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00177878

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-05-26

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00016192/05/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.3 Roboty bitumiczne na drogach powiatowych Powiatu Srzeleckiego w roku 2022- Etap 1

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00057519/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: OR.272.2.2022.KSZCH

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie zlokalizowane jest w ciągu dróg powiatowych i składa się z trzech zadań:
1) Zadanie nr 1 – „Modernizacja drogi powiatowej 1472 O Leśnica – Krasowa – Etap 3”
2) Zadanie nr 2 – „Przebudowa nawierzchni drogi powiatowej 1455 O Olszowa – Ujazd – Etap 2”
3) Zadanie nr 3 – „Przebudowa drogi powiatowej 1815 O Izbicko – Grodzisko – Etap 2”

Zakres robót (zależnie od zadania) obejmuje m. in.:
1) opracowanie i zatwierdzenie projektu organizacji ruchu na czas prowadzonych robót,
2) oznakowanie miejsca prowadzonych robót,
3) wykonanie prac zgodnie przedmiarem robót i dokumentacjami kontraktowymi:
a) frezowanie istniejącej nawierzchni bitumicznej w celu uzyskania odpowiednich płaszczyzn i usunięcia starej masy z smołobetonu,
b) wykonanie poszerzenia jezdni,
c) wykonanie stabilizacji podłoża cementem na całej szerokości (łącznie z wykonanym poszerzeniem),
d) wykonanie warstwy podbudowy z kruszywa łamanego na całej szerokości,
e) ułożenie warstw nawierzchni z betonu asfaltowego (warstwa wiążąca i ścieralna),
f) wykonanie ścinki poboczy i utwardzenie destruktem bitumicznym (materiał z budowy oraz brakująca ilość materiał Wykonawcy) wraz z profilowaniem pobocza gruntowego za utwardzeniem,
g) regulacja urządzeń w pasie wykonywanych robót,
h) odnowienie oznakowania poziomego,
i) wykonanie inwentaryzacji geodezyjnej powykonawczej.
4) wykonanie niezbędnych badań na etapie robót oraz laboratoryjnych badań kontrolnych wykonanej nawierzchni bitumicznej (w zakresie min. pomiar grubości warstwy, oznaczenie gęstości, zawartości wolnej przestrzeni oraz wskaźnika zagęszczenia mieszanek mineralno-asfaltowych)
5) demontaż oznakowania.
Szczegółowy zakres robót zawierają dokumentacje kontraktowe.

Inwestycja pn.: „Modernizacja drogi powiatowej 1472 O Leśnica – Krasowa – Etap 3” realizowana będzie na podstawie dokumentacji kontraktowej, którą stanowią:
1) Dokumentacja techniczna uproszczona,
2) Szczegółowe Specyfikacje Techniczne (SST),
3) Przedmiar robót.

Inwestycja pn.: „Przebudowa nawierzchni drogi powiatowej 1455 O Olszowa – Ujazd – Etap 2” realizowana będzie na podstawie dokumentacji kontraktowej, którą stanowią:
1) Dokumentacja techniczna uproszczona,
2) Szczegółowe Specyfikacje Techniczne (SST),
3) Przedmiar robót.

Inwestycja pn.: „Przebudowa drogi powiatowej 1815 O Izbicko – Grodzisko – Etap 2” realizowana będzie na podstawie dokumentacji kontraktowej, którą stanowią:
1) Dokumentacja techniczna uproszczona,
2) Szczegółowe Specyfikacje Techniczne (SST),
3) Przedmiar robót.

Całkowity opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Specyfikacji Warunków Zamówienia: Część I Specyfikacji Rozdział 5 Opis przedmiotu zamówienia.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45113000-2 - Roboty na placu budowy

45230000-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, linii komunikacyjnych i elektroenergetycznych, autostrad, dróg, lotnisk i kolei; wyrównywanie terenu

45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 8

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 8

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 4

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1105074,50 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1252160,50 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1105074,50 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: "BITUM" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5751663011

7.3.3) Ulica: ul. Cegielniana 20, Lipie Śląskie

7.3.4) Miejscowość: Lubliniec

7.3.5) Kod pocztowy: 42-700

7.3.6.) Województwo: śląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-04-28

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1105074,50 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 90 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2022-05-26 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane