Modernizacja inf. dro na ter. G. Lgota Wielka cz. III w ram. zad. – Cz.I Przebud. drogi gm nr 112303E (na od Kol Lgota do granic G. Strzelce Wielkie) oraz Cz.II Przebud dr gm nr 112301E (do świetlicy)
GMINA LGOTA WIELKA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00177923
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00177923/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-05-26 10:25
- Lokalizacja
- Lgota Wielka, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-1e27d4cd-b028-11ec-80f8-1ad70aec7fa4
- Identyfikator
- 7722261311
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00177923 z dnia 2022-05-26 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja inf. dro na ter. G. Lgota Wielka cz. III w ram. zad. – Cz.I Przebud. drogi gm nr 112303E (na od Kol Lgota do granic G. Strzelce Wielkie) oraz Cz.II Przebud dr gm nr 112301E (do świetlicy)
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA LGOTA WIELKA
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 590648132
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Radomszczańska 60
1.5.2.) Miejscowość: Lgota Wielka
1.5.3.) Kod pocztowy: 97-565
1.5.4.) Województwo: łódzkie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL713 - Piotrkowski
1.5.7.) Numer telefonu: 44 6801381
1.5.8.) Numer faksu: 44 6801777
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@lgotawielka.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.lgotawielka.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
www.miniportal.uzp.gov.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja inf. dro na ter. G. Lgota Wielka cz. III w ram. zad. – Cz.I Przebud. drogi gm nr 112303E (na od Kol Lgota do granic G. Strzelce Wielkie) oraz Cz.II Przebud dr gm nr 112301E (do świetlicy)2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1e27d4cd-b028-11ec-80f8-1ad70aec7fa4
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00177923
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-05-26
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00024385/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Modernizacja inf. dro na ter. G. Lgota Wielka cz. III w ram. zad. - Cz. I Przeb. dr. gm. nr 112303E (na od. Kol Lgota do gr. G. Strzelce Wielkie) oraz Cz.II Przeb. dr. gminnej nr 112301E(do świetlicy)
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00106279/04
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RIG.IR.271.2.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część I Przebudowa drogi gminnej nr 112303E (na odcinku Kolonia Lgota do granic Gminy Strzelce Wielkie) polegająca w szczególności na:1) wykonanie nowej nawierzchni jezdni,
2) wykonanie poszerzeń podbudowy,
3) wykonanie obustronnych poboczy
4) wykonanie zjazdów z nawierzchni bitumicznej
5) wykonanie przepustów pod zjazdami
6) wykonanie przebudowy istniejących rowów w tym odmulanie i wyprofilowanie istniejących skarp.
7) Wykonawca ma obowiązek zapewnić obsługę geodezyjną inwestycji
8) Wykonawca ma obowiązek zapewnić prowadzenie ratowniczych badań wykopaliskowych oraz nadzór archeologiczny nad wykonywanymi pracami.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg
45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
45233140-2 - Roboty drogowe
45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg
45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni
45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania
45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe
4.5.5.) Wartość części: 1873100,00 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część II Przebudowa drogi gminnej nr 112301E (do świetlicy) polegająca w szczególności na :1) wykonaniu nowej nawierzchni jezdni,
2) wykonaniu ciągu pieszo – rowerowego,
3) wykonaniu przebudowy istniejącego rowu,
4) budowie i przebudowie przepustów pod drogą i zjazdami,
5) wykonaniu wpustów deszczowych z wylotem do rowu.
Wykonawca ma obowiązek zapewnić obsługę geodezyjną inwestycji
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg
45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
45233140-2 - Roboty drogowe
45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg
45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni
45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania
45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe
4.5.5.) Wartość części: 3121900,00 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W związku z odrzuceniem wszystkich ofert.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli: cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 3520534,15 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 3851523,07 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
| 2022-05-26 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |