Termomodernizacja budynku Zakładu Opieki Zdrowotnej w Wojkowicach - etap II
Gmina Wojkowice
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00177924
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00177924/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-05-26 10:25
- Lokalizacja
- Wojkowice, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-e445be5a-c2ce-11ec-aa46-6a814e8de928
- Identyfikator
- 6252449323
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00177924 z dnia 2022-05-26 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Termomodernizacja budynku Zakładu Opieki Zdrowotnej w Wojkowicach - etap II
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Wojkowice
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 276257541
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Jana III Sobieskiego
1.5.2.) Miejscowość: Wojkowice
1.5.3.) Kod pocztowy: 42-580
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22B - Sosnowiecki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@wojkowice.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: wojkowice.bip.net.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://wojkowice.bip.net.pl/?c=2071.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Termomodernizacja budynku Zakładu Opieki Zdrowotnej w Wojkowicach - etap II2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e445be5a-c2ce-11ec-aa46-6a814e8de928
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00177924
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-05-26
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00052601/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.3 Termomodernizacja budynku Zakładu Opieki Zdrowotnej w Wojkowicach - etap II
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00132227/02
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: WPM.271.19.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zakres Inwestycji obejmuje w szczególności:
a) docieplenie ścian;
b) docieplenie stropodachu;
c) izolacje ścian piwnic i drenaż opaskowy;
d) wymiana stolarki okiennej i drzwiowej (w niezbędnym zakresie);
e) instalacja wentylacji;
f) inne roboty remontowo-budowlane (podjazd dla niepełnosprawnych, zadaszenia wejść, tynki, okładziny, roboty elektryczne, instalacja uziemienia i odgromowa).
Inwestycja obejmuje część B budynku, gdzie na parterze znajduje się zaplecze apteki, a w części podziemnej pomieszczenie gospodarcze dostępne z kondygnacji podziemnej części A oraz część C, w której na parterze znajdują się pomieszczenia dyrekcji przychodni, laboratorium analityczne, poczekalnia dla pacjentów oraz odgrodzona ścianami część zaplecza apteki.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Dokumentacja techniczna, będąca załącznikiem nr 8 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych
45321000-3 - Izolacja cieplna
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
45410000-4 - Tynkowanie
45421100-5 - Instalowanie drzwi i okien, i podobnych elementów
45443000-4 - Roboty elewacyjne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie przedmiotowego zamówienia kwotę 487 466,00 zł. Oferta z najniższą ceną – 818 060,95 zł - przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia i zamawiający nie może w chwili obecnej zwiększyć tej kwoty do najniższej ceny.Zgodnie z dyspozycją art. 255 pkt 3) ustawy Pzp postępowanie o udzielenie zamówienia unieważnia się, jeżeli „cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty”.
| 2022-05-26 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |