Dostawy brykietu trocinowego

POWIAT ŚWIECKI - DOM POMOCY SPOŁECZNEJ GOŁUSZYCE

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00676037
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00676037/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2024-12-30 09:37
Lokalizacja
Gołuszyce, kujawsko-pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-f36d0b46-d7c5-4254-8051-efa5f270f4eb
Identyfikator
5591023129
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Paliwa drzewne

Wykonawcy

1 przyznane

JANUSZ RÓŻYCKIDRZYCIM, PL · lot 0
143 910 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00676037 z dnia 2024-12-30

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawy brykietu trocinowego

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: POWIAT ŚWIECKI - DOM POMOCY SPOŁECZNEJ GOŁUSZYCE

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000295343

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: 26

1.5.2.) Miejscowość: Gołuszyce

1.5.3.) Kod pocztowy: 86-120

1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL618 - Świecki

1.5.7.) Numer telefonu: 52332019

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: kierownikda@dps.csw.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://dps-goluszyce.rbip.mojregion.info/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1020989

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ochrona socjalna

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawy brykietu trocinowego

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f36d0b46-d7c5-4254-8051-efa5f270f4eb

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00676037

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-12-30

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00031063/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.1 Dostawy brykietu trocinowego na 2025

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00619095

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: DF/2236/02ZP/2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 155725,27 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem niniejszego zamówienia jest sukcesywna dostawa brykietu trocinowego do kotłowni mieszczącej się w Domu
Pomocy Społecznej w Gołuszycach w okresie od 02-01-2025 do 31-12-2025 w szacunkowej ilości 150 ton.
Dostawca dostarczy brykiet na swój koszt, własnym transportem kołowym, którego rzeczywista masa całkowita nie
przekroczy 8 ton. Dostawca zobowiązany jest do rozładunku zamówionego brykietu na podstawione przez zamawiającego
przyczepy, lub do magazynu.
Średnia częstotliwość dostaw 2 razy w tygodniu w sezonie grzewczym.
Maksymalna wielkość pojedynczej dostawy 3 tony.
Brykiet pakowany w worki o masie do 25 kg.
Parametry fizykochemiczne brykietu:
- brykiet z trocin drzew liściastych i iglastych prasowany pod wysokim ciśnieniem,
- kształt walca.
- bez dodatków spajających.
- bez zanieczyszczeń odpadami w szczególności plastik, laminaty i inne mogące pochodzić z utylizacji mebli.
- średnica w zakresie 50-60 mm.
- gęstości 700-800 kg/m3 ( wyliczona jako stosunek masy pojedynczego brykietu do jego objętości obliczonej ze wzoru na
objętość walca V=πr2h)
- zawartość wilgoci całkowitej do 8% (oznaczona na podstawie procedury IChPW Q/LP/05/A z dnia 16.02.2011r.)
- zawartość popiołu w stanie analitycznym do 3 %. (oznaczona na podstawie procedury IChPW Q/LP/06/A z dnia
16.02.2011r.
- wartość opałowa w stanie analitycznym powyżej 16 MJ/kg (oznaczona na podstawie procedury IChPW Q/LP/12/A z dnia
16.02.2011r.

4.5.3.) Główny kod CPV: 09111400-4 - Paliwa drzewne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 143910,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 143910,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 143910,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: JANUSZ RÓŻYCKI

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5591001180

7.3.3) Ulica: DWORCOWA 11 A

7.3.4) Miejscowość: DRZYCIM

7.3.5) Kod pocztowy: 86-140

7.3.6.) Województwo: kujawsko-pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-12-19

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 143910,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2025-01-02 do 2025-12-31
2024-12-30 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy