Remont instalacji elektrycznej w archiwum (piwnicy) w budynku Sądu Rejonowego w Trzciance położonego przy ul. Staszica 1
SĄD REJONOWY W TRZCIANCE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00178497
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00178497/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-05-26 12:17
- Lokalizacja
- Trzcianka, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-1cec7faa-d107-11ec-9a86-f6f4c648a056
- Identyfikator
- 7631470724
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00178497 z dnia 2022-05-26 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont instalacji elektrycznej w archiwum (piwnicy) w budynku Sądu Rejonowego w Trzciance położonego przy ul. Staszica 1
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: SĄD REJONOWY W TRZCIANCE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000324145
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Stanisława Staszica 1
1.5.2.) Miejscowość: Trzcianka
1.5.3.) Kod pocztowy: 64-980
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL411 - Pilski
1.5.7.) Numer telefonu: 67 352 89 85
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat.dyrektora@trzcianka.sr.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.trzcianka.sr.gov.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
www.trzcianka.sr.gov.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ kontroli państwowej i ochrony prawa oraz sąd i trybunał
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Wymiar sprawiedliwości
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont instalacji elektrycznej w archiwum (piwnicy) w budynku Sądu Rejonowego w Trzciance położonego przy ul. Staszica 12.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1cec7faa-d107-11ec-9a86-f6f4c648a056
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00178497
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-05-26
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00075283/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Remont pomieszczeń w budynkach Sądu Rejonowego w Trzciance położonych przy ul. Staszica 1 i 3
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: D-360-12/2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.Przedmiotem zamówienia jest remont instalacji elektrycznej w archiwum (piwnica) w budynku Sądu Rejonowego w Trzciance położonego przy ul. Staszica 1 , zgodnie z przedmiarem i częścią projektu budowlanego, stanowiącego załącznik do SWZ.
2 Przedmiotem zamówienia jest także wynoszenie i wnoszenie mebli i innych przedmiotów znajdujących się w poszczególnych remontowanych pomieszczeniach, likwidacja i utylizacja na koszt Wykonawcy elementów zdemontowanych i nie nadających się do dalszego użycia, porządkowanie remontowanych pomieszczeń oraz najbliższego otoczenia w celu możliwości normalnego funkcjonowania w pozostałych pomieszczeniach Sądu, odpowiednie zabezpieczanie terenu prac remontowych .
4.5.3.) Główny kod CPV: 45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
Unieważniono postępowanie - art.255 pkt 2 Prawa zamówień publicznych - została złożona jedna oferta, która została odrzucona.| 2022-05-26 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |