„Przeprowadzenie warsztatów/szkoleń dla dzieci i młodzieży z profilaktyki zdrowia psychicznego na terenie Miasta Jastrzębie-Zdrój w ramach projektu „Jastrzębie-Zdrój Miasto-Rodziny” RPO WSL 9.2.5.”

Ośrodek Pomocy Społecznej

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00178529
Typ
Tender Result Notice
Opublikowano
2022-05-26 12:21
Lokalizacja
Jastrzębie-Zdrój, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
Identyfikator
6331613886
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi szkoleniowe

Wykonawcy

2 przyznane

AKADEMIA SUKCESU - Aurelia GoldaJastrzębie- Zdrój, PL
18 000 PLN
AKADEMIA SUKCESU - Aurelia GoldaJastrzębie- Zdrój, PL
18 000 PLN

Treść ogłoszenia

Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.