Przebudowa jezdni w pasach drogowych ulic - 5 części: 1 Cisowej; 2 Bogusławskiego 3 Kasztanowej ;4 Spacerowej od Bogusławskiego do 11 Listopada 5. Wiślanej odcinku Bema- Wawerska

Miasto Józefów

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00178562
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00178562/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-05-26 12:29
Lokalizacja
Józefów, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-5f8b7742-a51e-11ec-baa2-b6d934483bfb
Identyfikator
5320016896
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie budowy autostrad, drógRoboty w zakresie nawierzchni ulicInstalowanie oznakowania drogowegoUsługi wycinania drzewRoboty w zakresie budowy dróg

Wykonawcy

3 przyznane

MAGDALENA LASKUSWola Karczewska, PL · lot 0
347 285,58 PLN
MAGDALENA LASKUSWola Karczewska, PL · lot 1
686 484,21 PLN
MAGDALENA LASKUSWola Karczewska, PL · lot 3
611 781,26 PLN

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00178562 z dnia 2022-05-26

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa jezdni w pasach drogowych ulic - 5 części: 1 Cisowej; 2 Bogusławskiego 3 Kasztanowej ;4 Spacerowej od Bogusławskiego do 11 Listopada 5. Wiślanej odcinku Bema- Wawerska

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto Józefów

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 013268729

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Kardynała Wyszyńskiego 1

1.5.2.) Miejscowość: Józefów

1.5.3.) Kod pocztowy: 05-420

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL912 - Warszawski wschodni

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: um@jozefow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://jozefow.bip.eur.pl/public/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://jozefow.ezamawiajacy.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebudowa jezdni w pasach drogowych ulic - 5 części: 1 Cisowej; 2 Bogusławskiego 3 Kasztanowej ;4 Spacerowej od Bogusławskiego do 11 Listopada 5. Wiślanej odcinku Bema- Wawerska

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5f8b7742-a51e-11ec-baa2-b6d934483bfb

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00178562

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-05-26

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00010179/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.5 Przebudowa pasa drogowego ul. Spacerowej (Bogusławskiego - Willowa)

1.1.7 Przebudowa pasa drogowego ul. Cisowej

1.1.8 Przebudowa pasa drogowego ul. Bogusławskiego

1.1.12 Przebudowa pasa drogowego ul. Wiślana

1.1.16 Przebudowa pasa drogowego ul. Kasztanowej

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: POŚ.271.14.2022.IW

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest przebudowa pasa drogowego ul .Cisowej, w tym:
- geodezyjne wytyczenie pasa drogowego,
- wykonanie robót ziemnych,
- wykonanie nawierzchni jezdni z betonu asfaltowego,
- wykonanie podbudowy,
- wykonanie pobocza z tłucznia,
- wykonanie zjazdów indywidualnych do posesji,
- wykonanie dojść do furtek,
- wprowadzenie czasowej organizacji ruchu,
- wprowadzenie stałej organizacji ruchu,
-przebudowa/regulacja wysokościowa urządzeń obcych np. studzienek teletechnicznych, kanalizacyjnych, zasuw gazowych i wodociągowych itp. pod nadzorem właścicieli powyższych urządzeń i należy dostosować je wysokościowo do niwelety wykonywanej nawierzchni. Wykonawca robót jest odpowiedzialny za ewentualne uszkodzenia sieci uzbrojenia terenu;
- regulacja bram i furtek jeżeli to będzie konieczne;
-przebudowa fragmentów istniejących zjazdów i/lub zejść od strony posesji o ile okaże się konieczna w celu łagodnego ukształtowania zjazdu/zejścia do poziomu jezdni.
- geodezyjna inwentaryzację powykonawcza
- dokumentacja powykonawcza.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233100-0 - Roboty w zakresie budowy autostrad, dróg

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233252-0 - Roboty w zakresie nawierzchni ulic

45316213-1 - Instalowanie oznakowania drogowego

77211400-6 - Usługi wycinania drzew

4.5.5.) Wartość części: 231844,72 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest przebudowa pasa drogowego ul .Bogusławskiego, w tym:
- geodezyjne wytyczenie pasa drogowego
- wykonanie korytowania, profilowania i zagęszczania podłoża pod konstrukcję nawierzchni,
- wykonanie nawierzchni jezdni z betonu asfaltowego,
- wykonanie pobocza z tłucznia,
- wykonanie zjazdów indywidualnych do posesji,
- wykonanie dojść do furtek,
- wykonanie dwóch progów zwalniających,
- wprowadzenie czasowej organizacji ruchu,
- aktualizacja/ dot. skrzyżowania wypiętrzonego i dodatkowych progów zwalniających/ oraz wprowadzenie stałej organizacji ruchu,
- przebudowa/regulacja wysokościowa urządzeń obcych np. studzienek teletechnicznych, kanalizacyjnych, zasuw gazowych i wodociągowych itp. pod nadzorem właścicieli powyższych urządzeń i należy dostosować je wysokościowo do niwelety wykonywanej nawierzchni. Wykonawca robót jest odpowiedzialny za ewentualne uszkodzenia sieci uzbrojenia terenu;
- regulacja bram i furtek jeżeli to będzie konieczne;
- przebudowa fragmentów istniejących zjazdów i/lub zejść od strony posesji o ile okaże się konieczna w celu łagodnego ukształtowania zjazdu/zejścia do poziomu jezdni.
- geodezyjna inwentaryzacja powykonawcza;
- dokumentacja powykonawcza.
Miasto Józefów uzyskało zaświadczenie o nie wniesieniu sprzeciwu przez Starostę Otwockiego na wykonanie robót z dnia 09.09.2021 r.
Przebudowie podlega ul. Bogusławskiego na dł. ok. 353 mb.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233100-0 - Roboty w zakresie budowy autostrad, dróg

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233252-0 - Roboty w zakresie nawierzchni ulic

45316213-1 - Instalowanie oznakowania drogowego

77211400-6 - Usługi wycinania drzew

4.5.5.) Wartość części: 527745,85 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest przebudowa pasa drogowego ul. Kasztanowej, w tym:
- geodezyjne wytyczenie pasa drogowego,
- wykonanie korytowania, profilowania i zagęszczania podłoża pod konstrukcję nawierzchni,
- wykonanie warstw konstrukcyjnych jezdni i ciągu pieszo-rowerowego,
- wykonanie pobocza z tłucznia,
- wykonanie zjazdów indywidualnych do posesji,
- wykonanie dojść do furtek,
- wykonanie miejsc postojowych z płyt ażurowych na podbudowie z tłucznia,
- wykonanie progu zwalniającego,
- aktualizacja i wprowadzenie czasowej organizacji ruchu,
- aktualizacja i wprowadzenie stałej organizacji ruchu,
- przebudowa/regulacja wysokościowa urządzeń obcych np. studzienek teletechnicznych, kanalizacyjnych, zasuw gazowych i wodociągowych itp. pod nadzorem właścicieli powyższych urządzeń i należy dostosować je wysokościowo do niwelety wykonywanej nawierzchni. Wykonawca robót jest odpowiedzialny za ewentualne uszkodzenia sieci uzbrojenia terenu;
- regulacja bram i furtek jeżeli to będzie konieczne;
- przebudowa fragmentów istniejących zjazdów i/lub zejść od strony posesji o ile okaże się konieczna w celu łagodnego ukształtowania zjazdu/zejścia do poziomu jezdni.
- geodezyjna inwentaryzacja powykonawcza;
- dokumentacja powykonawcza.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233252-0 - Roboty w zakresie nawierzchni ulic

45316213-1 - Instalowanie oznakowania drogowego

77211400-6 - Usługi wycinania drzew

4.5.5.) Wartość części: 426858,14 PLN

Część 4

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest przebudowa pasa drogowego ul. Spacerowej na odc. Bogusławskiego – 11 listopada wraz z wyniesionym skrzyżowaniem Spacerowa / 11 Listopada, w tym:
- budowa nawierzchni jezdni z betonu asfaltowego (przedmiot zamówienia nie obejmuje budowy skrzyżowania ul. Spacerowej i Złotej Jesieni, realizowanego w ramach odrębnej inwestycji) ;
- budowa zjazdów indywidualnych do posesji ;
- budowa nawierzchni dojścia do furtek;
- budowa progu zwalniającego;
- budowa wyniesionego skrzyżowania;
- regulację bram i furtek jeżeli to będzie konieczne;
- budowa pobocza tłuczniowego służącego do komunikacji pieszej;
- przygotowanie nieutwardzonych poboczy do obsiewu trawą i wykonania nasadzeń – usunięcie zdegradowanej wierzchniej warstwy ziemi i wymiana jej na ziemię urodzajną gr. min. 15cm oraz obsiew trawą. Ziemia urodzajna powinna być usypana poniżej rzędnej jezdni w celu umożliwienia swobodnego spływu wody z jezdni oraz w sposób niepowodujący zalewania sąsiednich posesji;
- wycinka drzew;
- aktualizacja i wprowadzenie stałej i czasowej organizacji ruchu (Zamawiający posiada stałą i czasową organizację ruchu, którą należy uaktualnić, m. in. poprzez wprowadzenie w projekcie dodatkowego progu zwalniającego, a także uzgodnić z Inżynierem Ruchu);
- przebudowa/regulacja wysokościowa urządzeń obcych np. studzienek teletechnicznych, kanalizacyjnych, zasuw gazowych i wodociągowych itp. pod nadzorem właścicieli powyższych urządzeń i należy dostosować je wysokościowo do niwelety wykonywanej nawierzchni. Wykonawca robót jest odpowiedzialny za ewentualne uszkodzenia sieci uzbrojenia terenu;
- geodezyjna inwentaryzacja powykonawcza w tym w dokumentacji powykonawczej.
Długość projektowanego odcinka wynosi ok. 270 m.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233252-0 - Roboty w zakresie nawierzchni ulic

45316213-1 - Instalowanie oznakowania drogowego

77211400-6 - Usługi wycinania drzew

4.5.5.) Wartość części: 435208,95 PLN

Część 5

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest przebudowa pasa drogowego ulicy Wiślanej na odc. Bema – Wawerska, w tym:
- budowa nawierzchni jezdni z betonu asfaltowego;
- budowa zjazdów indywidualnych do posesji ;
- budowa nawierzchni dojścia do furtek;
- budowa progu zwalniającego;
- budowa wyniesionych skrzyżowań;
- regulację bram i furtek jeżeli to będzie konieczne;
- przygotowanie nieutwardzonych poboczy do obsiewu trawą i wykonania nasadzeń – usunięcie zdegradowanej wierzchniej warstwy ziemi i wymiana jej na ziemię urodzajną gr. min. 15cm oraz obsiew trawą. Ziemia urodzajna powinna być usypana poniżej rzędnej jezdni w celu umożliwienia swobodnego spływu wody z jezdni oraz w sposób niepowodujący zalewania sąsiednich posesji;
- wycinka drzew;
- wprowadzenie stałej i czasowej organizacji ruchu;
- przebudowa/regulacja wysokościowa urządzeń obcych np. studzienek teletechnicznych, kanalizacyjnych, zasuw gazowych i wodociągowych itp. pod nadzorem właścicieli powyższych urządzeń i należy dostosować je wysokościowo do niwelety wykonywanej nawierzchni. Wykonawca robót jest odpowiedzialny za ewentualne uszkodzenia sieci uzbrojenia terenu;
- geodezyjna inwentaryzacja powykonawcza w tym w dokumentacji powykonawczej.
Długość projektowanego odcinka wynosi ok. 405 m.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233252-0 - Roboty w zakresie nawierzchni ulic

45316213-1 - Instalowanie oznakowania drogowego

77211400-6 - Usługi wycinania drzew

4.5.5.) Wartość części: 454120,67 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 347285,58 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 347285,58 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 347285,58 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: SPECBRUK Magdalena Laskus

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5321883655

7.3.4) Miejscowość: Wola Karczewska

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-05-23

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 347285,58 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2022-11-23

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 686484,21 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 686484,21 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 686484,21 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: SPECBRUK Magdalena Laskus

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5321883655

7.3.4) Miejscowość: Wola Karczewska

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-05-23

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 686484,21 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2022-12-23

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zgodnie z art. 255 pkt 3 ustawy Pzp Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty.
Kwota brutto przeznaczona przez Zamawiającego na sfinansowanie niniejszego zamówienia to 540 000 zł. Została złożona jedna oferta na kwotę brutto 884 190,48 zł.
Cena oferty przekracza kwotę, jaką Zamawiający może przeznaczyć na realizację niniejszego zamówienia.
Zamawiający stwierdza, iż w chwili obecnej nie ma możliwości zwiększenia kwoty pierwotnie przeznaczonej na realizację zamówienia.
W związku z powyższym Zamawiający unieważnia postępowanie.

Część 4

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 4)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 611781,26 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 611781,26 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 611781,26 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: SPECBRUK Magdalena Laskus

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5321883655

7.3.4) Miejscowość: Wola Karczewska

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 4)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-05-23

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 611781,26 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2022-11-23

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Część 5

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zgodnie z art. 255 pkt 3 ustawy Pzp Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty.
Kwota brutto przeznaczona przez Zamawiającego na sfinansowanie niniejszego zamówienia to 558 568,42 zł. Została złożona jedna oferta na kwotę brutto 809 055,25 zł.
Cena oferty przekracza kwotę, jaką Zamawiający może przeznaczyć na realizację niniejszego zamówienia.
Zamawiający stwierdza, iż w chwili obecnej nie ma możliwości zwiększenia kwoty pierwotnie przeznaczonej na realizację zamówienia.
W związku z powyższym Zamawiający unieważnia postępowanie.

2022-05-26 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane