Modernizacja przepompowni w III Oddziale ZUS w Warszawie

Zakład Ubezpieczeń Społecznych

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00178579
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00178579/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-05-26 12:33
Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-2d29e912-ab4f-11ec-baa2-b6d934483bfb
Identyfikator
5252316633
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlanePrzygotowanie terenu pod budowęRoboty instalacyjne w budynkachRoboty instalacyjne elektryczneRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

Wykonawcy

1 przyznane

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00178579 z dnia 2022-05-26

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja przepompowni w III Oddziale ZUS w Warszawie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Zakład Ubezpieczeń Społecznych

1.3.) Oddział zamawiającego: III Oddział w Warszawie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 00001775600578

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Czerniakowska 16

1.5.2.) Miejscowość: Warszawa

1.5.3.) Kod pocztowy: 00-701

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ZAP_Warszawa3@zus.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zus.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://portal.smartpzp.pl/zus

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - Zakład Ubezpieczeń Społecznych lub Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego oraz zarządzane przez nie fundusze

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Ubezpieczenia społeczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja przepompowni w III Oddziale ZUS w Warszawie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-2d29e912-ab4f-11ec-baa2-b6d934483bfb

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00178579

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-05-26

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00013084/05/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.2 Modernizacja przepompowni w III Oddziale ZUS w Warszawie, przy ul. Czerniakowskiej 16

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00098168/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 550000/271/1/2022-ZAP

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 166727,83 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest modernizacja przepompowni w zakresie: budowlanym części naziemnej, wymiany instalacji technologicznej wraz
z armaturą, wymiany instalacji elektrycznej i AKPiA oraz sprawowania serwisu gwarancyjnego w okresie udzielonej gwarancji.
Szczegółowy Opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ, opisany następującymi dokumentami:
- Dokumentacją Projektowo- Kosztorysową pn.: Modernizacja przepompowni – O/ZUS, ul. Czerniakowska 16,
- Specyfikacją Techniczną Wykonania i Odbioru robót (STWiOR) pn. Modernizacja przepompowni – O/ZUS, ul. Czerniakowska 16,
- BIOZ,
- Przedmiarem robót,
oraz Załącznik nr 9 do SWZ – Projektowane postanowienia umowy.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

Postępowanie zakończyło się unieważnieniem 28.04.2022 r. Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2) ustawy Pzp.
Przyczyna unieważnienia postępowania: Jedyną ofertę w postępowaniu złożył Wykonawca, który nie dokonał wizji lokalnej. W dokumentach SWZ Zamawiający wymagał na etapie przygotowania oferty przeprowadzenia wizji lokalnej, zastrzegając, że brak jej odbycia będzie skutkował odrzuceniem oferty Wykonawcy na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 18 ustawy Pzp.
2022-05-26 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane