Okresowa konserwacja sprzętu medycznego dla Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Krotoszynie

SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ W KROTOSZYNIE

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00178748
Typ
Tender Result Notice
Opublikowano
2022-05-26 13:03
Lokalizacja
Krotoszyn, wielkopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
Identyfikator
6211536551
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi w zakresie napraw i konserwacji sprzętu medycznego i chirurgicznego

Wykonawcy

44 przyznane

PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWO-USŁUGOWE PROGRES S.C., ZENON BIAŁAS, RYSZARD KANIEWSKIOstrów Wlkp, PL
2592 PLN
TIEMED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPoznań, PL
8910 PLN
PARAMEDICA POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWAWarszawa, PL
7845 PLN
EMTEL ŚLIWA SPÓŁKA KOMANDYTOWAZabrze, PL
518,4 PLN
PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWO-USŁUGOWE PROGRES S.C., ZENON BIAŁAS, RYSZARD KANIEWSKIOstrów Wlkp, PL
972 PLN
ERBE POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
5184 PLN
PAWEŁ WOJTALAKKomorniki, PL
1088,64 PLN
PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWO-USŁUGOWE PROGRES S.C., ZENON BIAŁAS, RYSZARD KANIEWSKIOstrów Wlkp, PL
648 PLN
PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWO-USŁUGOWE PROGRES S.C., ZENON BIAŁAS, RYSZARD KANIEWSKIOstrów Wlkp, PL
2872,8 PLN
PAWEŁ WOJTALAKKomorniki, PL
7620,48 PLN
PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWO-USŁUGOWE PROGRES S.C., ZENON BIAŁAS, RYSZARD KANIEWSKIOstrów Wlkp, PL
718,2 PLN
PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWO-USŁUGOWE PROGRES S.C., ZENON BIAŁAS, RYSZARD KANIEWSKIOstrów Wlkp, PL
205,2 PLN
PAWEŁ WOJTALAKKomorniki, PL
725,76 PLN
PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWO-USŁUGOWE PROGRES S.C., ZENON BIAŁAS, RYSZARD KANIEWSKIOstrów Wlkp, PL
864 PLN
TIEMED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPoznań, PL
2052 PLN
PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWO-USŁUGOWE PROGRES S.C., ZENON BIAŁAS, RYSZARD KANIEWSKIOstrów Wlkp, PL
861 PLN
PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWO-USŁUGOWE PROGRES S.C., ZENON BIAŁAS, RYSZARD KANIEWSKIOstrów Wlkp, PL
492 PLN
PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWO-USŁUGOWE PROGRES S.C., ZENON BIAŁAS, RYSZARD KANIEWSKIOstrów Wlkp, PL
369 PLN
MARCIN MARCINIAKDąbrowa, PL
6010,2 PLN
CENTROMEDIC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄRadwanice, PL
972 PLN
PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWO-USŁUGOWE PROGRES S.C., ZENON BIAŁAS, RYSZARD KANIEWSKIOstrów Wlkp, PL
162 PLN
PAWEŁ WOJTALAKKomorniki, PL
483,84 PLN
PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWO-USŁUGOWE PROGRES S.C., ZENON BIAŁAS, RYSZARD KANIEWSKIOstrów Wlkp, PL
553,5 PLN
PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWO-USŁUGOWE PROGRES S.C., ZENON BIAŁAS, RYSZARD KANIEWSKIOstrów Wlkp, PL
3790,8 PLN
TIEMED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPoznań, PL
1944 PLN
PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWO-USŁUGOWE PROGRES S.C., ZENON BIAŁAS, RYSZARD KANIEWSKIOstrów Wlkp, PL
116,64 PLN
PAWEŁ WOJTALAKKomorniki, PL
967,68 PLN
PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWO-USŁUGOWE PROGRES S.C., ZENON BIAŁAS, RYSZARD KANIEWSKIOstrów Wlkp, PL
810 PLN
PARAMEDICA POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWAWarszawa, PL
2527,2 PLN
GE MEDICAL SYSTEMS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
3780 PLN
MARCIN MARCINIAKDąbrowa, PL
17 327,52 PLN
PAWEŁ WOJTALAKKomorniki, PL
725,76 PLN
PAWEŁ WOJTALAKKomorniki, PL
1451,52 PLN
'VARIMED' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWROCŁAW, PL
2160 PLN
EMED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWAOpacz Kolonia, PL
1877,04 PLN
AESCULAP CHIFA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄNowy Tomyśl, PL
4177,8 PLN
PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWO-USŁUGOWE PROGRES S.C., ZENON BIAŁAS, RYSZARD KANIEWSKIOstrów Wlkp, PL
2052 PLN
PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWO-USŁUGOWE PROGRES S.C., ZENON BIAŁAS, RYSZARD KANIEWSKIOstrów Wlkp, PL
369 PLN
PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWO-USŁUGOWE PROGRES S.C., ZENON BIAŁAS, RYSZARD KANIEWSKIOstrów Wlkp, PL
738 PLN
PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWO-USŁUGOWE PROGRES S.C., ZENON BIAŁAS, RYSZARD KANIEWSKIOstrów Wlkp, PL
1599 PLN
PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWO-USŁUGOWE PROGRES S.C., ZENON BIAŁAS, RYSZARD KANIEWSKIOstrów Wlkp, PL
1045,5 PLN
PLS SERVICES SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄBiałystok, PL
1717,2 PLN
PLS SERVICES SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄBiałystok, PL
1709,7 PLN
PAWEŁ WOJTALAKKomorniki, PL
241,92 PLN

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.