Utrzymanie czystości w pasach drogowych dróg powiatowych na terenie Powiatu Polickiego
Starostwo Powiatowe w Policach
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00179194
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2022-05-26 14:25
- Lokalizacja
- Police, zachodniopomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 8512550446
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi sprzątania oraz usługi sanitarne na obszarach miejskich lub wiejskich oraz usługi powiązaneUsługi sprzątania i zamiatania ulicUsługi sprzątania ulicUsługi zamiatania ulic
Wykonawcy
3 przyznane
PRZEDSIĘBIORSTWO UŻYTECZNOŚCI PUBLICZNEJ TRANS-NET SPÓŁKA AKCYJNAPolice, PL
100 000 PLNPRZEDSIĘBIORSTWO UŻYTECZNOŚCI PUBLICZNEJ TRANS-NET SPÓŁKA AKCYJNAPolice, PL
100 000 PLNPRZEDSIĘBIORSTWO UŻYTECZNOŚCI PUBLICZNEJ TRANS-NET SPÓŁKA AKCYJNAPolice, PL
100 000 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.