Remont dachu budynku nr 6 oraz remont sanitariatów w budynku nr 1 w kompleksie 7795 w Duninowie
43 WOJSKOWY ODDZIAŁ GOSPODARCZY
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00181430
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00181430/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-05-27 08:37
- Lokalizacja
- Świętoszów, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-0dc7e131-c602-11ec-aa46-6a814e8de928
- Identyfikator
- 6121843775
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00181430 z dnia 2022-05-27 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont dachu budynku nr 6 oraz remont sanitariatów w budynku
nr 1 w kompleksie 7795 w Duninowie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: 43 WOJSKOWY ODDZIAŁ GOSPODARCZY
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 021509084
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Saperska 2
1.5.2.) Miejscowość: Świętoszów
1.5.3.) Kod pocztowy: 59-726
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL515 - Jeleniogórski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: 43wog.szp@ron.mil.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://43wog.wp.mil.pl/pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/43wog1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont dachu budynku nr 6 oraz remont sanitariatów w budynkunr 1 w kompleksie 7795 w Duninowie
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0dc7e131-c602-11ec-aa46-6a814e8de928
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00181430
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-05-27
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00060669/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.9 Remont dachu bud. nr 6 k. 7795 Duninów
1.1.12 Remont sanitariatów parter bud. nr 1 k.7795 Duninów
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00136823/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 37/26/PN/2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Rozebranie pokrycia z płyt Bituwell – (poz. 1 przedmiaru)2. Wymiana łacenia dachu pod pokrycie z blachy falistej – (poz. 2 przedmiaru)
3. Folie wstępnego krycia układane na krokwiach – (poz. 3 przedmiaru)
4. Pokrycie dachu o pow. do 50 m2 blachą falistą – ( poz.4 przedmiaru)
5. Wymiana wsporników instalacji odgromowej – ( poz.5 przedmiaru)
6. Uzupełnienie obróbek blacharskich – ( poz. 6 przedmiaru)
7. Wymiana klamek drzwiowych na gałki do drzwi RC4 – 2 szt. (poz. 7 przedmiaru)
8. Wymiana opraw świetlówkowych oświetlenia awaryjnego – 4 szt. ( poz. 8 przedmiaru)
9. Wymiana grzejnika stalowego dwupłytowego – 1 szt. (poz.9 przedmiaru)
10. Odnowienie malowania w przedsionku po zacieku roboty naprawcze – ( poz.10 przedmiaru )
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.5.) Wartość części: 9993,82 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Demontaż zaworów czerpalnych – (poz. 1 przedmiaru)2. Demontaż baterii umywalkowej – (poz. 2 przedmiaru)
3. Demontaż rurociągu stalowego fi 15 – (poz. 3 przedmiaru)
4. Demontaż rurociągu stalowego fi 25 – ( poz.4 przedmiaru)
5. Demontaż rurociągu z PCV fi 50 – ( poz.5 przedmiaru)
6. Demontaż rurociągu z PCV fi 75 - 110 - ( poz.6 przedmiaru)
7. Demontaż wpustu podłogowego fi 50 – ( poz.7 przedmiaru)
8. Demontaż grzejnika żeliwnego – ( poz.8 przedmiaru )
9. Montaż grzejników nowych – (poz. 9 przedmiaru)
10. Rozebranie płytek ściennych - ( poz.10 przedmiaru)
11. Wykucie z muru ościeżnic drzwiowych- (poz. 11 przedmiaru)
12. Rozbiórka ścianek działowych - (poz. 12 przedmiaru)
13. Rozebranie posadzki - (poz.13 i 14 przedmiaru)
14. Rozebranie obicia ścian – (poz.15 przedmiaru)
15. Wykucie z muru parapetów - (poz. 16 przedmiaru)
16. Odbicie tynków wewnętrznych – (poz. 17 przedmiaru)
17. Wykucie bruzd poziomych – ( poz.18 przedmiaru)
18. Wykucie bruzd pionowych -(poz.19 przedmiaru)
19. Wykucie gniazd – ( poz. 20 przedmiaru)
20. Montaż ościeżnic oraz drzwi – ( poz. 21 i 22 przedmiaru)-
21. Tynkowanie ścian -( poz.23 przedmiaru)
22. Wykonanie posadzki wraz z izolacją i płytkami (poz.24,25,26,27,28,29,30,31 przedmiaru)
23. Licowanie ścian płytkami - ( poz.32 przedmiaru)
24. Osadzenie podokienników – ( poz. 33 przedmiaru) – parapety granitowe szlifowane gr. 3 cm
25. Okładziny stropów płytami gipsowymi wraz z konstrukcją nośną – ( poz. 34 przedmiaru)
26. Malowanie emulsyjne ścian wraz z przygotowaniem podłoża – ( poz.35,36,37,przedmiaru )
27. Malowanie olejne rur – ( poz.38 przedmiaru)
28. Montaż ścianek systemowych do wc – (poz. 39 przedmiaru)
29. Montaż luster – (poz.40 przedmiaru) 50cm X 40 cm
30. Montaż kratek wentylacyjnych – ( poz. 41 przedmiaru)
31. Montaż nawiewnika pod oknem-(poz. 42 przedmiaru)
32. Montaż rurociągu z PCV fi 110:50: – ( poz.43,44,przedmiaru)
33. Podejścia fi 50 z PCV – ( poz.45 przedmiaru )
34. Wpusty podłogowe fi 50 z PCV – ( poz.46 przedmiaru )
35. Czyszczaki fi 110 z PCV – ( poz.47 przedmiaru)
36. Montaż umywalek wraz syfonami – ( poz. 48 przedmiaru) –
37. Montaż osprzętu baterie, zawory przelotowe, zawory czerpalne, - ( poz. 49,52,53,54,55 przedmiaru )
38. Montaż instalacji rurociągi wraz z podejściami z rur stalowych ocynkowanych – ( poz. 50,51 przedmiaru)
39. Montaż ustępów Kompakt – ( poz. 56 przedmiaru)
40. Roboty elektryczne demontaż opraw i osprzętu - ( poz. 57,58,59 przedmiaru)
41. Przebijanie otworów w ścianie – ( poz. 60 przedmiaru )
42. Montaż skrzynki obudowy do zasilania wc parter i piętro – (poz.61,62,63 przedmiaru )
43. Montaż przewodów YDY 3x 1,5 mm2 – poz. 64 przedmiaru)
44. Montaż przewodów YDY 3x 2,5 mm2 – poz. 65 przedmiaru)
45. Wykonanie ślepych otworów w ścianie – ( poz.66 przedmiaru)
46. Montaż puszek bakielitowych – ( poz. 67 przedmiaru)
47. Montaż opraw oświetleniowych – ( poz.68, przedmiaru)
48. Montaż osprzętu oświetleniowego – (poz.69, przedmiaru)
49. Montaż łączników – ( poz. 70 przedmiaru)
50. Montaż gniazd – ( poz.71 przedmiaru)
51. System wentylacyjny w pomieszczeniach wc – ( poz.72 przedmiaru)
52. Montaż wentylatorów – ( poz. 73 przedmiaru)
53. Pomiary elektryczne – (poz. 74,75,76 przedmiaru)
54. Demontaż i montaż stolarki drzwiowej wejście boczne wraz z obróbkami – ( poz. 77,78,79 przedmiaru)
55. Ułożenie wykładziny dywanowej – ( poz.80 przedmiaru)
56. Wymiana zabezpieczenia termicznego w bojlerze – poz. 81 przedmiaru)
57. Naprawa skrzydła okiennego zespolonego wraz z okuciami i klamką – ( poz. 82 przedmiaru)
58. Naprawa zabudowy rur na korytarzu przy WC parter – ( poz. 83 przedmiaru)
59. Naklejenie foli na szybie WC Damski parter – (poz. 84przedmiaru)
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.5.) Wartość części: 74207,84 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Uzasadnienie faktyczne:
W dniu 19 maja 2022 roku Zamawiający zamieścił na Platformie zakupowej informację o kwocie przeznaczonej na sfinansowanie części 1 przedmiotowego zamówienia tj. 9 993,82 zł brutto. W postępowaniu o udzielenie zamówienia prowadzonym w trybie przetargu nieograniczonego w wyznaczonym terminie została złożona 1 oferta firmy:
CT INWEST Sp. z o.o.
ul. Bolesława Wysokiego 5, 59-500 Złotoryja
Cena ofertowa brutto 31 980,00 zł Okres gwarancji 48 miesięcy
Kwota, która została zaoferowana przewyższa kwotę jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. Weryfikacja możliwości finansowych 43 Wojskowego Oddziału Gospodarczego wykazała, że Zamawiający nie ma możliwości zwiększenia kwoty przeznaczonej na realizację zamówienia o powyższą wartość.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 31980 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 31980 PLN
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Uzasadnienie faktyczne:
W dniu 19 maja 2022 roku Zamawiający zamieścił na Platformie zakupowej informację o kwocie przeznaczonej na sfinansowanie części 2 przedmiotowego zamówienia tj. 74 207,84 zł brutto. W postępowaniu o udzielenie zamówienia prowadzonym w trybie przetargu nieograniczonego w wyznaczonym terminie została złożona 1 oferta firmy:
CT INWEST Sp. z o.o.
ul. Bolesława Wysokiego 5, 59-500 Złotoryja
Cena ofertowa brutto145 140,00 zł Okres gwarancji 48 miesięcy
Kwota, która została zaoferowana przewyższa kwotę jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. Weryfikacja możliwości finansowych 43 Wojskowego Oddziału Gospodarczego wykazała, że Zamawiający nie ma możliwości zwiększenia kwoty przeznaczonej na realizację zamówienia o powyższą wartość.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 145140 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 145140 PLN
| 2022-05-27 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |