Dostawy asortymentu jednorazowego do dializ

Regionalny Szpital Specjalistyczny im. dr. Władysława Biegańskiego

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00181781
Typ
Tender Result Notice
Opublikowano
2022-05-27 09:49
Lokalizacja
Grudziądz, kujawsko-pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
Identyfikator
8762008352
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Wyroby do terapii nerkowejFiltry do dializy

Wykonawcy

3 przyznane

AESCULAP CHIFA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄNowy Tomyśl, PL
60 480 PLN
AESCULAP CHIFA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄNowy Tomyśl, PL
172 800 PLN
AESCULAP CHIFA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄNowy Tomyśl, PL
172 800 PLN

Treść ogłoszenia

Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.