Usługa realizacji warsztatów dla osób zagrożonych ubóstwem lub wykluczeniem społecznym, w związku z realizacją projektu pn. „Bank Inicjatyw Społecznych”
Toruńskie Centrum Usług Społecznych
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00181861
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2022-05-27 10:05
- Lokalizacja
- Toruń, kujawsko-pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 9562373254
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi edukacyjne i szkoleniowe
Wykonawcy
4 przyznane
ZAKŁAD DOSKONALENIA ZAWODOWEGOToruń, PL
30 000 PLNZAKŁAD DOSKONALENIA ZAWODOWEGOToruń, PL
30 000 PLNZAKŁAD DOSKONALENIA ZAWODOWEGOToruń, PL
30 000 PLNZAKŁAD DOSKONALENIA ZAWODOWEGOToruń, PL
20 000 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.