Budynek szatni zaplecza sportowego w Siedlcu
Gmina Siedlec
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00181939
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00181939/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-05-27 10:26
- Lokalizacja
- Siedlec, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-fa4d84a4-a688-11ec-80f8-1ad70aec7fa4
- Identyfikator
- 9231652606
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00181939 z dnia 2022-05-27 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budynek szatni zaplecza sportowego w Siedlcu
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Siedlec
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 970770729
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Zbąszyńska 17
1.5.2.) Miejscowość: Siedlec
1.5.3.) Kod pocztowy: 64-212
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL417 - Leszczyński
1.5.7.) Numer telefonu: 68 3848521
1.5.8.) Numer faksu: 68 3848473
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ug@siedlec.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.siedlec.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://siedlec.bip.net.pl/?a=3740, https://miniportal.uzg.gov.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budynek szatni zaplecza sportowego w Siedlcu2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-fa4d84a4-a688-11ec-80f8-1ad70aec7fa4
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00181939
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-05-27
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00016568/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.8 Budynek szatni zaplecza sportowego w Siedlcu
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00090232/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: GKOŚ.7013.5.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 168874,69 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania pn. „Budynek szatni zaplecza sportowego w Siedlcu”.
2. Zakres robót obejmuje wykonanie:
• roboty rozbiórkowe piwnicy,
• roboty rozbiórkowe przyziemia,
• prace ogólnobudowlane – piwnica,
• prace ogólnobudowlane - schody zewnętrzne + taras zadaszony,
• prace ogólnobudowlane - pomieszczenia wewnętrzne,
• wewnętrzna instalacja wodno-kanalizacyjna,
• wentylacja,
• branża elektryczna.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
| 2022-05-27 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |