Przebudowa drogi wewnętrznych w m. Radzanów (Górka), Radzanów (dojazd do SUW), Młodynie Górne (Bagno).
GMINA RADZANÓW
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00181965
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00181965/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-05-27 10:33
- Lokalizacja
- Radzanów, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-a1963a9c-cf90-11ec-9ed6-82024ae9c4d2
- Identyfikator
- 7981435208
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00181965 z dnia 2022-05-27 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa drogi wewnętrznych w m. Radzanów (Górka), Radzanów (dojazd do SUW), Młodynie Górne (Bagno).
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA RADZANÓW
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 670223942
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: BN
1.5.2.) Miejscowość: Radzanów
1.5.3.) Kod pocztowy: 26-807
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL921 - Radomski
1.5.7.) Numer telefonu: (48) 613 63 62 w.26
1.5.8.) Numer faksu: (48) 613 63 62 w.28
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: biuro@radzanow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.ugradzanow.bip.org.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
www.ugradzanow.bip.org.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Tak
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa drogi wewnętrznych w m. Radzanów (Górka), Radzanów (dojazd do SUW), Młodynie Górne (Bagno).2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a1963a9c-cf90-11ec-9ed6-82024ae9c4d2
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00181965
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-05-27
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: BRG.ZN.271.3.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 455410,25 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przebudowa dróg wewnętrznych w m. Radzanów (Górka), Radzanów (dojazd do SUW), Młodynie Górne (Bagno).Przedmiotowe drogi to 3 odcinki o łącznej długości 1460 mb, szerokość jezdni 3,0 m, szerokość poboczy 0,5m.
Roboty budowlane do wykonania:
- wykonanie podbudowy z kruszywa łamanego 0/63 gr. 20 cm
- wykonanie nawierzchni z betonu asfaltowego AC1S gr 6 cm.
- wykonanie poboczy ulepszonych kruszywem łamanym 0/31,5.
W tym; Droga wewnętrzna Radzanów Górka o dł. 270,0 mb i szer 3,0m , Droga wewnętrzna Radzanów (dojazd do SUW) o dł. 675,0 mb i szer 3,0m , Droga wewnętrzna Młodynie (Bagno) o dł. 515,0 mb i szer 3,0m.
Szczegółowy zakres inwestycji oraz wymagania jakościowe określa przedmiar robót i STWiOR.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233100-0 - Roboty w zakresie budowy autostrad, dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Koszt najniższej oferty przewyższył znacznie kwotę jaką Zamawiający przeznaczył na sfinansowanie zamówienia.| 2022-05-27 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |