Budowa budynku mieszkalnego przy ul. Górnej w Gliwicach

Zarząd Budynków Miejskich I Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o.

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00182003
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00182003/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-05-27 10:40
Lokalizacja
Gliwice, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-e28e5351-a03d-11ec-80f8-1ad70aec7fa4
Identyfikator
6312243307
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnejRoboty budowlaneRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty rozbiórkoweRoboty budowlane w zakresie budownictwa wielorodzinnego i domów jednorodzinnychRoboty budowlane w zakresie budownictwa wielorodzinnegoInstalacja rurociągówRoboty w zakresie różnych nawierzchniWykonywanie pokryć dachowychBetonowanieWznoszenie konstrukcji budynkówRoboty murarskieRoboty instalacyjne w budynkachRoboty instalacyjne elektryczneInstalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznegoRoboty izolacyjneIzolacja cieplnaRoboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarneInstalowanie centralnego ogrzewaniaRoboty instalacyjne wodne i kanalizacyjneTynkowanieRoboty w zakresie zakładania stolarki budowlanej oraz roboty ciesielskieKładzenie glazuryRoboty malarskieNakładanie powłok antykorozyjnychRoboty budowlane wykończeniowe, pozostałe

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00182003 z dnia 2022-05-27

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa budynku mieszkalnego przy ul. Górnej w Gliwicach

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Zarząd Budynków Miejskich I Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o.

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 276567632

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Dolnych Wałów 11

1.5.2.) Miejscowość: Gliwice

1.5.3.) Kod pocztowy: 44-100

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL229 - Gliwicki

1.5.7.) Numer telefonu: (32)3392950

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: bartlomiej.jurkiewicz@zbmgliwice.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zbmgliwice.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://miniportal.uzp.gov.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Budownictwo i obiekty komunalne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa budynku mieszkalnego przy ul. Górnej w Gliwicach

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e28e5351-a03d-11ec-80f8-1ad70aec7fa4

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00182003

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-05-27

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00080998/05

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 031/PZ/2022/ZBM

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest budowa budynku mieszkalnego przy ul. Górnej w Gliwicach.
Opis ogólny.
Przedmiotem Inwestycji jest budowa mieszkalnego przy ul. Górnej w Gliwicach w technologii szkieletowej drewnianej wraz z zagospodarowaniem terenu i infrastrukturą towarzyszącą.
Lokalizacja.
Omawiana parcela położona jest w Gliwicach, w obrębie ulic Kujawskiej, Górnej, Świętego Jacka i drogi wewnętrznej od strony zachodniej: we wnętrzu kwartału, Ligota Zabrska określonym w miejscowym planie zagospodarowania terenu Dojazd do działki od strony wschodniej od ul. Górnej. Działki na których projektowane są obiekty nie podlegają ochronie konserwatorskiej na podstawie miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego.
Charakterystyczne parametry.
Powierzchnia użytkowa 1820.24 m2
POWIERZCHNIA CAŁKOWITA 4843,81 m2
Powierzchnia elementów zewnętrznych, otwartych w budynku 61.03 m2
POWIERZCHNIA ZABUDOWY 342,38 m2
KUBATURA 3196,85 m3
Wysokość 10,15 m
Długość 28,83 m
Szerokość 11,13
Funkcja obiektu.
Budynek trzykondygnacyjny, niepodpiwniczony, niski, założony na rzucie regularnego, prostokąta z układem komunikacyjnym na linii wschód - zachód. Układ komunikacyjny galeriowy z zewnętrzną klatką schodową. Bryła obiektu prosta graniastosłupowa bez zróżnicowania w gabarycie kondygnacji. Dach płaski. Forma architektoniczna dostosowana do krajobrazu i otaczającej zabudowy.
Projektowany obiekt to zespół funkcjonalno- użytkowy określony programem użytkowym stanowiący współzależną całość eksploatacyjną. Program funkcjonalny uzgodniono z Inwestorem na etapie koncepcji programowo - przestrzennej. Obiekt zalicza się do Kategorii XIII – pozostałe budynki mieszkalne.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45000000-7 - Roboty budowlane

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

45211000-9 - Roboty budowlane w zakresie budownictwa wielorodzinnego i domów jednorodzinnych

45211340-4 - Roboty budowlane w zakresie budownictwa wielorodzinnego

45231112-3 - Instalacja rurociągów

45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni

45261210-9 - Wykonywanie pokryć dachowych

45262300-4 - Betonowanie

45262410-8 - Wznoszenie konstrukcji budynków

45262522-6 - Roboty murarskie

45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45316100-6 - Instalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznego

45320000-6 - Roboty izolacyjne

45321000-3 - Izolacja cieplna

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania

45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne

45410000-4 - Tynkowanie

45420000-7 - Roboty w zakresie zakładania stolarki budowlanej oraz roboty ciesielskie

45431200-9 - Kładzenie glazury

45442100-8 - Roboty malarskie

45442200-9 - Nakładanie powłok antykorozyjnych

45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W postępowaniu nie została złożona żadna oferta.
2022-05-27 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane