DOSTAWA WYMIANA I MONTAŻ BATERII W SIŁOWNIACH TELEKOMUNIKACYJNYCH ELTEK FLATPACK 1500
KOMENDA WOJEWÓDZKA POLICJI W GDAŃSKU
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00182205
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2022-05-27 11:11
- Lokalizacja
- Gdańsk, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 5830010088
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Baterie
Wykonawcy
5 przyznanych
"DELTA ELECTRONICS (POLAND) SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
54 048,66 PLN"DELTA ELECTRONICS (POLAND) SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
54 048,66 PLN"DELTA ELECTRONICS (POLAND) SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
54 048,66 PLN"DELTA ELECTRONICS (POLAND) SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
54 048,66 PLN"DELTA ELECTRONICS (POLAND) SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
54 048,66 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.