ROBOTY BUD.: NAPRAWA PRZESŁON ORAZ KULOCHWYTU GŁÓWNEGO STRZELNICY W KĄTACH WĘGIERSKICH, BUDYNKU NR 2 KOMOROWO,BUDYNKU NR 7 KOMOROWO,BUDYNKU NR 166 KOMOROWO, KANCELARII PARAFIALNEJ KOMOROWO

26 Wojskowy Oddział Gospodarczy

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00182294
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00182294/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-05-27 11:27
Lokalizacja
Zegrze, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-6a830218-affd-11ec-baa2-b6d934483bfb
Identyfikator
5361902991
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty ciesielskieRoboty budowlaneRoboty instalacyjne elektryczne

Wykonawcy

5 przyznanych

TOMASZ MALARSKIBrok, PL · lot 0
142 276,25 PLN
TOMASZ MALARSKIBrok, PL · lot 1
147 895,64 PLN
TOMASZ MALARSKIBrok, PL · lot 2
57 222,82 PLN
TOMASZ MALARSKIBrok, PL · lot 3
108 728,79 PLN
LESZEK HANOstrów Mazowiecka, PL · lot 4
12 599,62 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00182294 z dnia 2022-05-27

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
ROBOTY BUD.: NAPRAWA PRZESŁON ORAZ KULOCHWYTU GŁÓWNEGO STRZELNICY W KĄTACH WĘGIERSKICH, BUDYNKU NR 2 KOMOROWO,BUDYNKU NR 7 KOMOROWO,BUDYNKU NR 166 KOMOROWO, KANCELARII PARAFIALNEJ KOMOROWO

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: 26 Wojskowy Oddział Gospodarczy

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 142917040

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Juzistek 2

1.5.2.) Miejscowość: Zegrze

1.5.3.) Kod pocztowy: 05-131

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL912 - Warszawski wschodni

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: jw4809.zp@ron.mil.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.26wog.wp.mil.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://www.26wog.wp.mil.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający


Jednostka Wojskowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Obrona

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

ROBOTY BUD.: NAPRAWA PRZESŁON ORAZ KULOCHWYTU GŁÓWNEGO STRZELNICY W KĄTACH WĘGIERSKICH, BUDYNKU NR 2 KOMOROWO,BUDYNKU NR 7 KOMOROWO,BUDYNKU NR 166 KOMOROWO, KANCELARII PARAFIALNEJ KOMOROWO

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-6a830218-affd-11ec-baa2-b6d934483bfb

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00182294

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-05-27

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00067622/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.2 Roboty budowlane m. Ostrów Mazowiecka

1.1.6 Przesiewanie kulochwytów

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00103056/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP/46/2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Opisane w Rozdziale III w SWZ
6. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia – zawarto w :
1) Specyfikacji Technicznej Wykonania i Odbioru Robót - zał. nr 2a, 2b, 2c, 2d, 2e do umowy;
2) Przedmiarze Robót- Ślepym Kosztorysie - zał. nr 2a, 2b, 2c, 2d, 2e do SWZ.

7. Zamawiający uwzględnił w dokumentacji parametry wszystkich materiałów i urządzeń, które przewiduje do realizacji przedmiotu zamówienia. Standard wykonania robót został określony w dokumentacji i Specyfikacji Technicznej Wykonania i Odbioru Robót (odpowiednio dla części).
8. Zamawiający wymaga, aby okres gwarancji na wykonanie robót objętych przedmiotem umowy nie był krótszy niż 24 miesiące od daty podpisania protokołu końcowego odbioru robót bez uwag i usterek, zgodnie z kartą gwarancyjną dołączoną do protokołu odbioru robót.
Uwaga: okres gwarancji jest jednym z kryteriów oceny ofert.
9. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na warunkach i zasadach określonych w projekcie umowy, stanowiącym Załącznik nr 8a (dla części nr 1 ) / 8b (dla części od nr 2- 5) do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45422000-1 - Roboty ciesielskie

4.5.5.) Wartość części: 105940,21 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Opisane w Rozdziale III w SWZ
6. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia – zawarto w :
1) Specyfikacji Technicznej Wykonania i Odbioru Robót - zał. nr 2a, 2b, 2c, 2d, 2e do umowy;
2) Przedmiarze Robót- Ślepym Kosztorysie - zał. nr 2a, 2b, 2c, 2d, 2e do SWZ.

7. Zamawiający uwzględnił w dokumentacji parametry wszystkich materiałów i urządzeń, które przewiduje do realizacji przedmiotu zamówienia. Standard wykonania robót został określony w dokumentacji i Specyfikacji Technicznej Wykonania i Odbioru Robót (odpowiednio dla części).
8. Zamawiający wymaga, aby okres gwarancji na wykonanie robót objętych przedmiotem umowy nie był krótszy niż 24 miesiące od daty podpisania protokołu końcowego odbioru robót bez uwag i usterek, zgodnie z kartą gwarancyjną dołączoną do protokołu odbioru robót.
Uwaga: okres gwarancji jest jednym z kryteriów oceny ofert.
9. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na warunkach i zasadach określonych w projekcie umowy, stanowiącym Załącznik nr 8a (dla części nr 1 ) / 8b (dla części od nr 2- 5) do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

4.5.5.) Wartość części: 93066,52 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Opisane w Rozdziale III w SWZ

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

4.5.5.) Wartość części: 37340,03 PLN

Część 4

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Opisane w Rozdziale III w SWZ

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

4.5.5.) Wartość części: 61547,71 PLN

Część 5

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Opisane w Rozdziale III w SWZ
6. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia – zawarto w :
1) Specyfikacji Technicznej Wykonania i Odbioru Robót - zał. nr 2a, 2b, 2c, 2d, 2e do umowy;
2) Przedmiarze Robót- Ślepym Kosztorysie - zał. nr 2a, 2b, 2c, 2d, 2e do SWZ.

7. Zamawiający uwzględnił w dokumentacji parametry wszystkich materiałów i urządzeń, które przewiduje do realizacji przedmiotu zamówienia. Standard wykonania robót został określony w dokumentacji i Specyfikacji Technicznej Wykonania i Odbioru Robót (odpowiednio dla części).
8. Zamawiający wymaga, aby okres gwarancji na wykonanie robót objętych przedmiotem umowy nie był krótszy niż 24 miesiące od daty podpisania protokołu końcowego odbioru robót bez uwag i usterek, zgodnie z kartą gwarancyjną dołączoną do protokołu odbioru robót.
Uwaga: okres gwarancji jest jednym z kryteriów oceny ofert.
9. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na warunkach i zasadach określonych w projekcie umowy, stanowiącym Załącznik nr 8a (dla części nr 1 ) / 8b (dla części od nr 2- 5) do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

4.5.5.) Wartość części: 10767,49 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 142276,25 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 187286,64 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 142276,25 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: MT Inwest – Serwis Tomasz Malarski ul. Zamoście 15 07-306 Brok

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7591433331

7.3.4) Miejscowość: Brok

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-05-16

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 142276,25 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2022-08-01 do 2022-08-31

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 147895,64 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 147895,64 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 147895,64 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: MT Inwest – Serwis Tomasz Malarski ul. Zamoście 15 07-306 Brok

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7591433331

7.3.4) Miejscowość: Brok

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-05-16

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 147895,64 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 60 dni

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 57222,82 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 57222,82 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 57222,82 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: MT Inwest – Serwis Tomasz Malarski ul. Zamoście 15 07-306 Brok

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7591433331

7.3.4) Miejscowość: Brok

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-05-16

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 57222,82 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 30 dni

Część 4

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 4)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 108728,79 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 108728,79 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 10728,79 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: MT Inwest – Serwis Tomasz Malarski ul. Zamoście 15 07-306 Brok

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7591433331

7.3.4) Miejscowość: Brok

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 4)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-05-16

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 108728,79 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 60 dni

Część 5

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 5)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 12599,62 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 24187,02 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 12599,62 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 5)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Firma Ogólnobudowlana Leszek Han

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7591654291

7.3.4) Miejscowość: Smolechy

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 5)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-05-16

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 12599,62 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 30 dni

2022-05-27 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane