Termomodernizacja kompleksowa wielobranżowa budynków Domu Pomocy Społecznej w Uzdowie

Powiat Działdowski

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00182334
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00182334/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-05-27 11:35
Lokalizacja
Działdowo, warmińsko-mazurskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-4ae0a6cd-b97d-11ec-9f44-6e63702cb2f7
Identyfikator
5711496558
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneSłoneczne moduły fotoelektryczneKotły grzewcze centralnego ogrzewaniaPokrywanie dachów panelami ogniw słonecznychRoboty instalacyjne elektryczneRoboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznychIzolacja cieplnaRoboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarneInstalowanie centralnego ogrzewaniaRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychRoboty w zakresie stolarki budowlanejPokrywanie podłóg i ścianRoboty malarskie i szklarskieRoboty budowlane wykończeniowe, pozostałe

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00182334 z dnia 2022-05-27

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Termomodernizacja kompleksowa wielobranżowa budynków Domu Pomocy Społecznej w Uzdowie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Działdowski

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 130377741

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Kościuszki 3

1.5.2.) Miejscowość: Działdowo

1.5.3.) Kod pocztowy: 13-200

1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL621 - Elbląski

1.5.7.) Numer telefonu: 236975940

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@e-starostwo.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://dzialdowo.starostwo.gov.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/dzialdowo_starostwo/proceedings

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Termomodernizacja kompleksowa wielobranżowa budynków Domu Pomocy Społecznej w Uzdowie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4ae0a6cd-b97d-11ec-9f44-6e63702cb2f7

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00182334

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-05-27

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00030078/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.2 Termomodernizacja kompleksowa wielobranżowa budynków Domu Pomocy Społecznej w Uzdowie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Regionalny Program Operacyjny Województwa Warmińsko-Mazurskiego na lata 2014-2020

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00117551/03

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: Sg.272.2.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 2818207,63 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest termomodernizacja 5 budynków Domu Pomocy Społecznej w Uzdowie, tj. budynku głównego, administracyjnego, warsztatów terapii oraz warsztatu i agregatorowni. Projekt obejmuje wykonanie ocieplenia budynków, częściową wymianę okien, drzwi zewnętrznych oraz oświetlenia na energooszczędne. W zakresie przewidziana jest także modernizacja systemów grzewczych, zastosowanie inteligentnych systemów zarządzania energią w oparciu o technologię TIK oraz wykonanie instalacji fotowoltaicznej. Instalacja będzie wykorzystywana na potrzeby własne.
Szczegółowy zakres robót został określony w następujących dokumentach:
- Dokumentacji projektowej – załącznik nr 1 do SWZ;
- Przedmiarach robót - załącznik nr 2 do SWZ – stanowi formę pomocniczą i uzupełniającą do sporządzenia oferty;
- Specyfikacji Technicznej Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych - załącznik nr 3 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

09331200-0 - Słoneczne moduły fotoelektryczne

44621220-7 - Kotły grzewcze centralnego ogrzewania

45261215-4 - Pokrywanie dachów panelami ogniw słonecznych

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych

45321000-3 - Izolacja cieplna

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej

45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian

45440000-3 - Roboty malarskie i szklarskie

45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Uzasadnienie prawne:
Podstawą prawną unieważnienia postępowania jest art. 255 pkt 3 ustawy Prawo zamówień publicznych, który stanowi, że Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że Zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty.

Uzasadnienie faktyczne ze względu na jego obszerną treść znajduje się w zawiadomieniu o unieważnieniu postepowania i odrzuceniu ofert z dnia 20.05.2022r., które zostało przesłane do wykonawców biorących udział w niniejszym postepowaniu oraz zamieszczone na stronie prowadzonego postępowania.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 3

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 3649749,12 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 3649749,12 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

2022-05-27 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane