Organizacja i przeprowadzenie kursu prawa jazdy kat. B dla uczniów w ramach projektu pn. Modernizacja kształcenia zawodowego w Małopolsce II
Zespół Szkół - Małopolska Szkoła Gościnności im. Tytusa Chałubińskiego w Myślenicach
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00182506
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2022-05-27 12:14
- Lokalizacja
- Myślenice, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 6762178337
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi edukacyjne i szkoleniowePrawa jazdyUsługi w zakresie egzaminów na prawo jazdyUsługi szkół nauki jazdy
Wykonawcy
2 przyznane
PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE "LIDER" SPÓŁKA CYWILNA STANISŁAW VLIBER, PAWEŁ LIBER, DOROTA LIBERNowy Sącz, PL
69 700 PLNPRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE "LIDER" SPÓŁKA CYWILNA STANISŁAW VLIBER, PAWEŁ LIBER, DOROTA LIBERNowy Sącz, PL
69 700 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.