Montaż wagi dynamicznej i przystosowanie pomieszczenia na magazyn
Podlaski Urząd Wojewódzki w Białymstoku
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00182709
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00182709/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-05-27 13:01
- Lokalizacja
- Białystok, podlaskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-826ec102-cc4c-11ec-aa46-6a814e8de928
- Identyfikator
- 5421025750
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00182709 z dnia 2022-05-27 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Montaż wagi dynamicznej i przystosowanie pomieszczenia na magazyn
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Podlaski Urząd Wojewódzki w Białymstoku
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000514213
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Mickiewicza 3
1.5.2.) Miejscowość: Białystok
1.5.3.) Kod pocztowy: 15-213
1.5.4.) Województwo: podlaskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL841 - Białostocki
1.5.7.) Numer telefonu: 85 743 92 93
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: jpietrzak@bialystok.uw.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://puw.bip.gov.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://puw.bip.gov.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Montaż wagi dynamicznej i przystosowanie pomieszczenia na magazyn2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-826ec102-cc4c-11ec-aa46-6a814e8de928
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00182709
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-05-27
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00033489/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.8 Wykonanie zadań inwestycyjnych na terenie drogowych przejść granicznych województwa podlaskiego – część I (WI)
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00147265/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: OK-III.272.18.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.) Łączna wartość poszczególnych części zamówienia: 1470731,89 PLN
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 953087,51 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest montaż wagi dynamicznej i przystosowanie pomieszczenia na magazyn. Przedmiot zamówienia podzielony jest na dwie części:1) Część I: Montaż wagi dynamicznej wraz z przebudową istniejącego budynku wagi na potrzeby Służby Celno-Skarbowej na dpg Bobrowniki-Bierestowica.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera projekt techniczny, specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót oraz przedmiar, zwane dalej „dokumentacją” stanowiące załącznik nr 7 do SWZ. Przedmiar stanowi materiał pomocniczy.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne
4.5.5.) Wartość części: 619451,47 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest montaż wagi dynamicznej i przystosowanie pomieszczenia na magazyn. Przedmiot zamówienia podzielony jest na dwie części:1)Część II: Przystosowanie pomieszczenia na magazyn niewielkich przesyłek oraz wykonanie podjazdu wózka widłowego na potrzeby WIORIN na dpg Bobrowniki-Bierestowica.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera projekt techniczny, specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót oraz przedmiar, zwane dalej „dokumentacją” stanowiące załącznik nr 7 do SWZ. Przedmiar stanowi materiał pomocniczy.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
4.5.5.) Wartość części: 333636,04 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający unieważnił postępowanie, ponieważ, w określonym przez Zamawiającego terminie, tj. do dnia 27 maja 2022 r., do godz. 10:00, nie złożono żadnej oferty.
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający unieważnił postępowanie, ponieważ, w określonym przez Zamawiającego terminie, tj. do dnia 27 maja 2022 r., do godz. 10:00, nie złożono żadnej oferty.
| 2022-05-27 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |