Dostosowanie istniejących urządzeń infrastruktury w węźle Kobylanka do parametrów drogi ekspresowej – etap II – projekt i budowa w ramach zadania inwestycyjnego Budowy II jezdni obwodnicy Kobylanki...
GENERALNA DYREKCJA DRÓG KRAJOWYCH I AUTOSTRAD ODDZIAŁ w SZCZECINIE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00182828
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00182828/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-05-27 13:26
- Lokalizacja
- Szczecin, zachodniopomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-616c2f70-c135-11ec-b879-9a86e5ac3946
- Identyfikator
- 8522353687
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00182828 z dnia 2022-05-27 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Dostosowanie istniejących urządzeń infrastruktury w węźle Kobylanka do parametrów drogi ekspresowej – etap II – projekt i budowa w ramach zadania inwestycyjnego Budowy II jezdni obwodnicy Kobylanki...
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GENERALNA DYREKCJA DRÓG KRAJOWYCH I AUTOSTRAD ODDZIAŁ w SZCZECINIE
1.3.) Oddział zamawiającego: Oddział w Szczecinie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 017511575
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: al. Bohaterów Warszawy 33
1.5.2.) Miejscowość: Szczecin
1.5.3.) Kod pocztowy: 70-340
1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL424 - Miasto Szczecin
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: igabska@gddkia.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.gddkia.gov.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://gddkia.eb2b.com.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Zarządzanie drogami krajowymi
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostosowanie istniejących urządzeń infrastruktury w węźle Kobylanka do parametrów drogi ekspresowej – etap II – projekt i budowa w ramach zadania inwestycyjnego Budowy II jezdni obwodnicy Kobylanki...2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-616c2f70-c135-11ec-b879-9a86e5ac3946
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00182828
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-05-27
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00076026/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.4 Dostosowanie istniejących urządzeń infrastruktury w węźle Kobylanka do parametrów drogi ekspresowej w ramach zadania pn. Budowa II jezdni obwodnicy Kobylanki, Morzyczyna i Zieleniewa (...)
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00153913/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: O.Sz.D-3.2411.12.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 874680,88 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest zaprojektowanie i przebudowa urządzeń infrastruktury węzła Kobylanka w ciągu drogi ekspresowej S10 na obszarze węzła Kobylanka. Powyższy odcinek stanowi fragment drogi ekspresowej S10 oraz zlokalizowany jest na terenie województwa zachodniopomorskiego, w powiecie stargardzkim, na terenie gminy Kobylanka.
Celem zadania inwestycyjnego jest dostosowanie istniejącego na węźle Kobylanka oświetlenia drogowego i uzupełnienie barier ochronnych w celu dostosowania do parametrów drogi ekspresowej i wyeliminowania wprowadzonego obecnie ograniczenia prędkości do 90 km/h w obszarze przedmiotowego węzła drogowego.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
34928110-2 - Bariery drogowe
45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg
71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Do upływu terminu składania ofert, tj. do dnia 27.05.2022 r. do godz. 10:50 nie wpłynęła żadna oferta na powyższe postępowanieSEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0
| 2022-05-27 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |