Wykonanie nawierzchni z kostki brukowej na drogach: powiatowych, gminnych oraz wewnętrznych położonych na terenie administracyjnym Gminy Koluszki
Gmina Koluszki
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00182874
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00182874/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-05-27 13:35
- Lokalizacja
- Koluszki, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-07231efc-b70e-11ec-9f44-6e63702cb2f7
- Identyfikator
- 7282471753
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00182874 z dnia 2022-05-27 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie nawierzchni z kostki brukowej na drogach: powiatowych, gminnych oraz wewnętrznych położonych na terenie administracyjnym Gminy Koluszki
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Koluszki
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 590648362
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: 11 Listopada 65
1.5.2.) Miejscowość: Koluszki
1.5.3.) Kod pocztowy: 95-040
1.5.4.) Województwo: łódzkie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL712 - Łódzki
1.5.7.) Numer telefonu: 44 725 67 44
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: m.borowinski@koluszki.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.koluszki.samorzady.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
www.koluszki.samorzady.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie nawierzchni z kostki brukowej na drogach: powiatowych, gminnych oraz wewnętrznych położonych na terenie administracyjnym Gminy Koluszki2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-07231efc-b70e-11ec-9f44-6e63702cb2f7
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00182874
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-05-27
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00032523/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Wykonanie remontów nawierzchni dróg gminnych i wewnętrznych z kostki brukowej
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00115198/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: GIZ 271. 66. (23). 2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 2301200,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1) Przedmiotem niniejszego zamówienia jest wykonanie nawierzchni z kostki brukowej na drogach: powiatowych, gminnych oraz wewnętrznych położonych na terenie administracyjnym Gminy Koluszki.
II. Szczegółowy zakres prac obejmuje:
1) Ułożenie nawierzchni z kostki brukowej gr. 8 cm ( cegiełka 10 cm x 20 cm ) na podsypce piaskowej ze spoinami wypełnionymi piaskiem. Materiał Wykonawcy.
2) Wykonanie podbudowy z gruntu stabilizowanego cementem o grubości 15 cm ( stabilizacja wykonana mieszarką),
3) Mechaniczne zagęszczenie podłoża w gruncie kat. I – IV,
4) Wykonanie korytowania do głębokości 40 cm, warstwy odsączającej o grubości 20 cm, podbudowy z tłucznia kamiennego ( dolomit lub inna skała twarda) grubości 20 cm po zagęszczeniu i z wywozem urobku. Materiał Wykonawcy.
5) Warstwa z kruszywa łamanego – dodatek za każde dodatkowe 5 cm. Materiał Wykonawcy.
6) Humusowanie poboczy wraz z obsianiem trawą. Grubość warstwy 10 cm po uwałowaniu. Materiał Wykonawcy,
7) Regulacja pionowa studzienki kanalizacyjnej,
8) Regulacja pionowa wpustu deszczowego,
9) Regulacja pionowa studni telefonicznej,
10) Regulacja pionowa obudowy zaworu wodociągowego,
11) Wymiana uszkodzonej studzienki kanalizacyjnej wraz z regulacją wysokości. Materiał Wykonawcy,
12) Wymiana uszkodzonego wpustu deszczowego wraz z regulacją wysokości. Materiał Wykonawcy,
13) Wymiana uszkodzonej obudowy zaworu wodociągowego wraz z regulacją wysokości. Materiał Wykonawcy,
14) Karczowanie krzaków w poboczach drogi i rowie na szerokości do 2 m, wraz z koszeniem trawy i wywozem pozostałości roślinnych,
15) Ułożenie krawężników betonowych wtapianych (15 cm x 22 cm x 100 cm) na ławie betonowej z oporem. Materiał Wykonawcy,
16) Ułożenie obrzeży chodnikowych ( 8 cm x 30 cm x 100 cm) na podsypce cementowo – piaskowej w stosunku 1: 3. Materiał Wykonawcy.
17) Wykonanie przepustu PEHD o średnicy 600 mm wraz z rozbiórką starego i wywozem. Materiał Wykonawcy.
18) Wykonanie przepustu PEHD o średnicy 800 mm wraz z rozbiórką starego i wywozem. Materiał Wykonawcy,
19) Wykonanie nawierzchni z płyt ażurowych o powierzchni płyty do 1 m2. Materiał Wykonawcy.
Szczegółowe ilości prac będących przedmiotem niniejszego postępowania ujęte są w załączniku nr 2 do Specyfikacji Warunków Zamówienia.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45112700-2 - Roboty w zakresie kształtowania terenu
45232451-8 - Roboty odwadniające i nawierzchniowe
45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg
45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania
45233223-8 - Wymiana nawierzchni drogowej
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 2844740,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 3160859,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 2844740,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Budowlano - Drogowe BUD- DROG Stanisława Polus
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7731006446
7.3.3) Ulica: Zawiła 23
7.3.4) Miejscowość: Koluszki
7.3.5) Kod pocztowy: 95-040
7.3.6.) Województwo: łódzkie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-05-24
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 2844740,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 19 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2022-05-27 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |