„Remont sali gimnastycznej w budynku A przy ul. Milewskiego 6 w Zespole Szkół Technicznych w Turku”

ZESPÓŁ SZKÓŁ TECHNICZNYCH IM. GEN. PROF. SYLWESTRA KALISKIEGO W TURKU

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00676270
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00676270/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-12-30 10:05
Lokalizacja
Turek, wielkopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-4d7f87df-3475-4860-b33a-fdfbc50d1d57
Identyfikator
6681376955
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty remontowe i renowacyjnePokrywanie podłóg i ścianRoboty malarskie i szklarskieRoboty budowlane wykończeniowe, pozostałeRoboty rozbiórkoweInstalowanie wyrobów metalowychRoboty instalacyjne elektryczneRoboty murarskie i murowe

Wykonawcy

1 przyznane

POLBUD - BOŻENA, PAWEŁ PIWOŃSCY S.C.Konin, PL · lot 0
442 984,32 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00676270 z dnia 2024-12-30

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Remont sali gimnastycznej w budynku A przy ul. Milewskiego 6 w Zespole Szkół Technicznych w Turku”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: ZESPÓŁ SZKÓŁ TECHNICZNYCH IM. GEN. PROF. SYLWESTRA KALISKIEGO W TURKU

1.3.) Oddział zamawiającego: Zespół Szkół Technicznych w Turku

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000234554

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Wincentego Milewskiego 3B

1.5.2.) Miejscowość: Turek

1.5.3.) Kod pocztowy: 62-700

1.5.4.) Województwo: wielkopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL414 - Koniński

1.5.7.) Numer telefonu: 063-2803612

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: d.urbanowski@zst.net.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zst.net.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/zst.net

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Remont sali gimnastycznej w budynku A przy ul. Milewskiego 6 w Zespole Szkół Technicznych w Turku”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4d7f87df-3475-4860-b33a-fdfbc50d1d57

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00676270

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-12-30

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00429955

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZST 1/2193-2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 360149,85 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest Remont sali gimnastycznej w budynku A przy ul. Milewskiego 6 w Zespole Szkół Technicznych w Turku, na który składają się:
- roboty malarskie (skrobanie, gruntowanie, gładzie, malowanie, czyszczenie konstrukcji szkieletowych),
- wykonanie podłogi sportowej (rozbiórka starej podłogi, izolacje, ułożenie konstrukcji, montaż płyt, posadzki z wykładzin z tworzyw sztucznych, konserwacja posadzki, malowanie linii boisk),
- wyposażenie sali gimnastycznej (osłony grzejnikowe, drabinki sportowe, siatki zabezpieczające okna, kosze sportowe, ławki drewniane, listwy wielofunkcyjne ścienne wraz z siatkami),
- roboty elektryczne (demontaż starej instalacji, rozprowadzenie kabli, montaż oświetlenia podstawowego i awaryjnego, montaż i podłączenie łączników i gniazd wtykowych, zabudowa tablicy w rozdzielnicy niskiego napięcia RG T10 w korytarzu sali gimnastycznej, pomiary i sprawdzenia).

Jeżeli dokumentacja wskazywałaby w odniesieniu do niektórych materiałów lub urządzeń znaki towarowe, patenty lub pochodzenie - zamawiający, zgodnie z art. 99 ust. 5 Ustawy Pzp, dopuszcza oferowanie materiałów lub urządzeń równoważnych. Materiały lub urządzenia pochodzące od konkretnych producentów określają minimalne parametry jakościowe i cechy użytkowe, jakim muszą odpowiadać materiały lub urządzenia oferowane przez wykonawcę, aby zostały spełnione wymagania stawiane przez zamawiającego. Materiały lub urządzenia pochodzące od konkretnych producentów stanowią wyłącznie wzorzec jakościowy przedmiotu zamówienia. Pod pojęciem „minimalne parametry jakościowe i cechy użytkowe” zamawiający rozumie wymagania dotyczące materiałów lub urządzeń zawarte w ogólnie dostępnych źródłach, katalogach, stronach internetowych producentów.
Zamawiający, wskazując oznaczenie konkretnego producenta (dostawcy) lub konkretny produkt przy opisie przedmiotu zamówienia, dopuszcza jednocześnie produkty równoważne o parametrach jakościowych i cechach użytkowych co najmniej na poziomie parametrów wskazanego produktu, uznając tym samym każdy produkt o wskazanych lub lepszych parametrach, spełniający równocześnie wymagania określone w dokumentacji przedmiotu zamówienia.
Zgodnie z art. 101 ust. 4 Ustawy Pzp zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne opisane przez normy, oceny techniczne, specyfikacje techniczne i systemy referencji technicznych, o których mowa w art. 101 ust. 1 pkt 2 oraz ust. 3 Ustawy Pzp. Zastosowanie zamiennych lub równoważnych materiałów musi zostać poprzedzone załączeniem do oferty informacji zawierających zestawienie przewidzianych do zastosowania materiałów.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian

45440000-3 - Roboty malarskie i szklarskie

45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

45421160-3 - Instalowanie wyrobów metalowych

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45262500-6 - Roboty murarskie i murowe

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 442984,32 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 442984,32 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 442984,32 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Polbud S.C. B.P. Piwońscy Zakład usług budowlanych

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6652725347

7.3.3) Ulica: Izabeli Łopuskiej 10

7.3.4) Miejscowość: Konin

7.3.5) Kod pocztowy: 62-500

7.3.6.) Województwo: wielkopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-09-02

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 442984,32 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 90 dni

2024-12-30 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane