Roboty awaryjne i remonty bieżące w budynkach administrowanych przez Miejski Zarząd Nieruchomości w Świdnicy
GMINA MIASTO ŚWIDNICA MIEJSKI ZARZĄD NIERUCHOMOŚCI w Świdnicy
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00183593
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00183593/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-05-27 17:09
- Lokalizacja
- Świdnica, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-6dff0e9e-cd37-11ec-aa46-6a814e8de928
- Identyfikator
- 8842465206
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Roboty remontowe i renowacyjneRoboty w zakresie wykonywania pokryć i konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistyczeRoboty w zakresie stolarki budowlanejRoboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarneRoboty instalacyjne elektryczneInstalowanie urządzeń telekomunikacyjnych
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
—
—
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00183593 z dnia 2022-05-27 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Roboty awaryjne i remonty bieżące w budynkach administrowanych przez Miejski Zarząd Nieruchomości w Świdnicy
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA MIASTO ŚWIDNICA MIEJSKI ZARZĄD NIERUCHOMOŚCI w Świdnicy
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 890219806
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Waleriana Łukasińskiego 7
1.5.2.) Miejscowość: Świdnica
1.5.3.) Kod pocztowy: 58-100
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL517 - Wałbrzyski
1.5.7.) Numer telefonu: 748524071
1.5.8.) Numer faksu: 748522315
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@mzn.swidnica.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://bip.swidnica.nv.pl/mzn,m,8448,przetargi.html
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
http://bip.swidnica.nv.pl/mzn,m,8448,przetargi.html1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samorządowy zakład budżetowy
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
administrowanie mieniem komunalnym
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Roboty awaryjne i remonty bieżące w budynkach administrowanych przez Miejski Zarząd Nieruchomości w Świdnicy2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-6dff0e9e-cd37-11ec-aa46-6a814e8de928
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00183593
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-05-27
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00017050/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Roboty awaryjne i remonty bieżące w budynkach administrowanych przez Miejski Zarząd Nieruchomości w Świdnicy
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: P-NT/1/IV/2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 1080000 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
ZADANIE NR 1 - ROBOTY OGÓLNOBUDOWLANEa) rozbiórki elementów budynków mieszkalnych i użytkowych lub obiektów budowlanych,
b) roboty murarsko-tynkarsko-malarskie, w tym zamurowanie otworów w budynkach, naprawa tynków wewnętrznych i
zewnętrznych, posadzek, kominów i innych elementów, osadzenie drzwiczek spadowych, skucie odspojonych tynków,
zabezpieczanie pustostanów, osadzenie oraz typowej stolarki okiennej i drzwiowej, malowanie ścian i sufitów, naprawa i
zabezpieczenia części wspólnych budynku – stropy, podsufitki
c) roboty ciesielskie, w tym miejscowa naprawa podłóg na klatkach schodowych, strychach, lokalach mieszkalnych,
naprawie poszczególnych elementów schodów, balustrad, miejscowej naprawie stropów itp., wzmocnienia i naprawy
miejscowej więźb dachowych,
d) roboty dekarskie, w tym : naprawa obróbek blacharskich i podbitek, wymiana i zabezpieczenie miejscowe pokryć
dachowych,
e) roboty kowalsko-ślusarskie w tym: drobna naprawa bram metalowych, wykonanie i montaż pojedynczych okienek
piwnicznych, krat wsypowych, krat i drzwi stalowych, trzepaków, naprawa bądź wymiana samozamykaczy, naprawa lub
wymiana zamków itp. z wyłączeniem napraw głównych,
f) naprawa nietypowej stolarki okiennej i drzwiowej wraz z jej osadzeniem, renowacja stolarki zabytkowej oraz drobna
naprawa stolarki okiennej i drzwiowej łącznie z towarzyszącymi robotami ślusarskimi
i szklarskimi itp.
g) podejmowanie zleceń w trybie awaryjnym do 2 godzin w nagłych przypadkach losowych zagrażających bezpieczeństwu
lub zniszczeniu mienia, całodobowo w dni robocze oraz w dni wolne od pracy i święta.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45260000-7 - Roboty w zakresie wykonywania pokryć i konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistycze
45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej
4.5.5.) Wartość części: 432000 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
ZADANIE NR 2 - ROBOTY INSTALACYJNE SANITARNE ( WOD-KAN, GAZ, C.O. )Ogłoszenie nr z dnia
Biuletyn Zamówień Publicznych Ogłoszenie o zamówieniu - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Roboty budowlane
a) remonty polegające na naprawie miejscowej instalacji wodno -kanalizacyjnej, gazowej, c.o., udrażnianie kanalizacji
sanitarnej i deszczowej, lokalizacja i usuwanie nieszczelności pionów i poziomów instalacji wodno-kanalizacyjnych, c.o.,
udrażnianie studzienek kanalizacji sanitarnej i deszczowej, lokalizacja wycieku i nieszczelności instalacji gazowych w
lokalach mieszkalnych oraz częściach wspólnych budynków, wymiana uszkodzonych odcinków instalacji i armatury,
odcięcie zasilania do niesprawnych urządzeń odbiorczych: np. piecyków, kuchenek, kotłów gazowych, wymiana podstaw
pod gazomierze, odpowietrzenie grzejników oraz instalacji c.o., wymiana zaworów grzejnikowych, pomiar temperatur w
lokalach, wymiana grzejników, konserwacja i naprawa pomp, urządzeń i armatury, sprawdzenie instalacji,
b) zabezpieczenie instalacji przed zamarzaniem, a w przypadku zamarznięcia – jej odmrożenie, odcięcie zasilania i
zabezpieczenie instalacji wodno-kanalizacyjnej, gazowej i c.o. w budynkach i w ich obrębie,
c) podejmowanie zleceń w trybie awaryjnym do 2 godzin w nagłych przypadkach losowych zagrażających bezpieczeństwu
lub zniszczeniu mienia, całodobowo w dni robocze oraz w dni wolne od pracy i święta.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
4.5.5.) Wartość części: 324000 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
ZADANIE NR 3 – ROBOTY INSTALACYJNE ELEKTRYCZNEa) naprawa lub wymiana instalacji elektrycznych (WLZ) klatek schodowych,
b) wymiana elementów instalacji oświetleniowej klatek schodowych, piwnic, strychów,
c) naprawa lub wymiana części instalacji elektrycznej w lokalach mieszkalnych oraz przywrócenie zasilania budynków oraz
lokali mieszkalnych w energię elektryczną,
d) konserwacja, uzupełnienie lub wymiana osprzętu (np. przyciski, wyłączniki, lampy, bezpieczniki, zabezpieczenia) w
częściach wspólnych budynku,
e) odcięcie zasilania instalacji w budynkach wykwaterowanych, konserwacja i naprawa instalacji domofonowej itp.,
f) sprawdzenie instalacji elektrycznej,
g) podejmowanie zleceń w trybie awaryjnym do 2 godzin w nagłych przypadkach losowych zagrażających bezpieczeństwu
lub zniszczeniu mienia, całodobowo w dni robocze oraz w dni wolne od pracy i święta.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
4.5.5.) Wartość części: 216000 PLN
Część 4
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
ZADANIE NR 4 - ROBOTY INSTALACYJNE TELETECHNICZNEa) konserwacja i naprawa instalacji domofonowych,
b) podejmowanie zleceń w trybie awaryjnym do 2 godzin w nagłych przypadkach losowych zagrażających bezpieczeństwu
lub zniszczeniu mienia, całodobowo w dni robocze oraz w dni wolne od pracy i święta.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45314000-1 - Instalowanie urządzeń telekomunikacyjnych
4.5.5.) Wartość części: 108000 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Wszystkie oferty złożone w tym postępowaniu podlegały odrzuceniu
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Wszystkie oferty złożone w postępowaniu podlegały odrzuceniu
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Wszystkie oferty złożone w postępowaniu podlegały odrzuceniu
SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
Część 4
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W wymaganym terminie na Zadanie Nr 4 nie wpłynęła żadna oferta.
| 2022-05-27 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |