23/PM/2022 Renowacja ścian (frontowej i szczytowej) budynku mieszkalnego wielorodzinnego przy ul. Jagiellońskiej 63 w Bydgoszczy
Miasto Bydgoszcz
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00183727
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00183727/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-05-30 07:04
- Lokalizacja
- Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-981cab97-cf58-11ec-9ed6-82024ae9c4d2
- Identyfikator
- 9531011863
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00183727 z dnia 2022-05-30 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
23/PM/2022 Renowacja ścian (frontowej i szczytowej) budynku mieszkalnego wielorodzinnego przy ul. Jagiellońskiej 63 w Bydgoszczy
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto Bydgoszcz
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 092351297
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Jezuicka 1
1.5.2.) Miejscowość: Bydgoszcz
1.5.3.) Kod pocztowy: 85-102
1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL613 - Bydgosko-toruński
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowieniapubliczne@adm.com.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bydgoszcz.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/adm_bydgoszcz1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
23/PM/2022 Renowacja ścian (frontowej i szczytowej) budynku mieszkalnego wielorodzinnego przy ul. Jagiellońskiej 63 w Bydgoszczy2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-981cab97-cf58-11ec-9ed6-82024ae9c4d2
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00183727
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-05-30
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00017271/06/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.62 Termomodernizacja budynku przy ul. Jagiellońskiej 63
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00148868/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 23/PM/2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 264096,91 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Wykonanie robót budowlanych (Roboty) obejmujących renowację ścian południowo-zachodniej (frontowa) i południowo-wschodniej (szczytowa) budynku mieszkalnego wielorodzinnego przy ul. Jagiellońskiej 63 w Bydgoszczy.
Zakres zamówienia obejmuje w szczególności:
• renowację ściany frontowej
• renowację ściany szczytowej
• izolację fundamentów
• wymianę stolarki okiennej
• remont balkonów
2. Termin wykonania Robót: 15 tygodni od dnia protokolarnego przejęcia placu budowy przez wykonawcę (termin zakończenia Robót), jednak nie później niż do dnia 31.10.2022r.
3. Termin rozpoczęcia Robót: po dacie protokolarnego przejęcia placu budowy i pisemnym potwierdzeniu przez uprawnionego specjalistę ornitologa możliwości rozpoczęcia realizacji prac, co powinno nastąpić do dnia 18.07.2022r. Przewidywany termin rozpoczęcia robót po dniu 18.07.2022r.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
45443000-4 - Roboty elewacyjne
45410000-4 - Tynkowanie
45262521-9 - Roboty murarskie w zakresie fasad
45442100-8 - Roboty malarskie
45442110-1 - Malowanie budynków
45442190-5 - Usuwanie warstwy malarskiej
45320000-6 - Roboty izolacyjne
45321000-3 - Izolacja cieplna
45420000-7 - Roboty w zakresie zakładania stolarki budowlanej oraz roboty ciesielskie
45421130-4 - Instalowanie drzwi i okien
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W postępowaniu nie złożono żadnej oferty| 2022-05-30 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |