Wykonanie robót budowlanych w ramach zadania pn. „Utworzenie i wyposażenie dziennego domu Senior + w Rzędkowicach”
Miasto i Gmina Włodowice
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00183808
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00183808/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-05-30 08:20
- Lokalizacja
- Włodowice, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-72b7c7e8-d1e7-11ec-9a86-f6f4c648a056
- Identyfikator
- 6492280007
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00183808 z dnia 2022-05-30 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie robót budowlanych w ramach zadania pn. „Utworzenie i wyposażenie dziennego domu Senior + w Rzędkowicach”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA WŁODOWICE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 151398741
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Krakowska 26
1.5.2.) Miejscowość: Włodowice
1.5.3.) Kod pocztowy: 42-421
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22B - Sosnowiecki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ug@wlodowice.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.bip.wlodowice.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://miniportal.uzp.gov.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie robót budowlanych w ramach zadania pn. „Utworzenie i wyposażenie dziennego domu Senior + w Rzędkowicach”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-72b7c7e8-d1e7-11ec-9a86-f6f4c648a056
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00183808
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-05-30
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00025557/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.5 Utworzenie dziennego domu Senior + w Rzędkowicach
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00156231/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.045.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest: Wykonanie robót budowlanych w ramach zadania pn. „Utworzenie i wyposażenie dziennego domu Senior + w Rzędkowicach”.
2. Szczegółowy zakres i opis robót określa:
1) Projekt budowlany,
2) Projekt techniczny - wykonawczy,
3) Przedmiar robót,
4) Specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych,
opracowane przez FB Architektura Pracownia Projektowa Robert Filipek, 42-400 Zawiercie, ul. Smuga 20, stanowiące załącznik nr 6 do SWZ.
3. Ponadto, obowiązki Wykonawcy związane z realizacją zamówienia określają także projektowane postanowienia umowne stanowiące załącznik nr 5 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
45324000-4 - Roboty w zakresie okładziny tynkowej
45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45232460-4 - Roboty sanitarne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Przedmiotowe postępowanie zostało unieważnione z uwagi na fakt, iż nie złożono żadnej oferty.| 2022-05-30 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |