Przebudowa ulicy Żeromskiego w Sieradzu
GMINA MIASTO SIERADZ
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00183894
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00183894/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-05-30 08:51
- Lokalizacja
- Sieradz, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-59223b59-9e15-11ec-80f8-1ad70aec7fa4
- Identyfikator
- 8272237737
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00183894 z dnia 2022-05-30 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa ulicy Żeromskiego w Sieradzu
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA MIASTO SIERADZ
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 730934335
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Plac Wojewódzki 1
1.5.2.) Miejscowość: Sieradz
1.5.3.) Kod pocztowy: 98-200
1.5.4.) Województwo: łódzkie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL714 - Sieradzki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@umsieradz.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.umsieradz.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://gmsieradz.e-zp.finn.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa ulicy Żeromskiego w Sieradzu2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-59223b59-9e15-11ec-80f8-1ad70aec7fa4
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00183894
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-05-30
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00019108/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Przebudowa ul. Żeromskiego w Sieradzu
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00077846/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: WOR-Z.271.04.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 2127058,14 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.Przedmiotem zamówienia jest przebudowa zaliczanej do dróg gminnych ulicy Żeromskiego w Sieradzu o długości ok. 480 m.
2.Zamówienie obejmuje wykonanie drogi w zakresie jezdni, chodników, zjazdów, zatoki parkingowej, wykonanie kanalizacji deszczowej, wykonanie oświetlenia ulicznego, usunięcie kolizji i zabezpieczenie istniejącej infrastruktury.
3. W zakres rzeczowy zamówienia wchodzi wykonanie następujących robót:
a) roboty drogowe:
- wykonanie robót przygotowawczych, pomiarowych i rozbiórkowych,
- wykonanie robót w zakresie podbudowy oraz nawierzchni jezdni, chodników, zjazdów i zatoki parkingowej,
- wykonanie oznakowania ulic,
- wykonanie terenów zielonych,
b) roboty w zakresie odwodnienia:
- wykonanie kanału deszczowego z rur z tworzyw sztucznych o średnicy 300-400 mm, ze studniami o średnicy 800 mm, 1000 mm i 1200 mm,
- wykonanie przykanalików z rur z tworzyw sztucznych i studzienek ściekowych z wpustami ulicznymi.
c) roboty branży elektrycznej:
- wykonanie linii oświetlenia ulicznego kablem YAKXS 5x35 mm2,
- demontaż istniejących słupów oświetleniowych aluminiowych oraz wysięgników i opraw oświetleniowych,
- montaż słupów oświetleniowych aluminiowych (nowych i zdemontowanych), wysięgników (nowych i zdemontowanych) oraz opraw oświetleniowych LED,
- wymiana istniejącego słupa oświetleniowego na nowy wraz z wysięgnikiem i oprawą oświetleniową LED.
d) usunięcie kolizji, zabezpieczenie i regulacja istniejącej infrastruktury:
- przebudowa hydrantu - 1 szt.,
- regulacja skrzynek zasuw wodociągowych, włazów studni kanalizacyjnych do projektowanych rzędnych elementów drogi.
- montaż rur osłonowych na sieci telekomunikacyjnej i energetycznej pod zjazdami oraz na poprzecznych przejściach pod jezdnią.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków
45232130-2 - Roboty budowlane w zakresie rurociągów do odprowadzania wody burzowej
45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg
45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 3618434,27 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 3620000,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 3618434,27 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Robót Drogowych ŁASK Spółka z o. o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 8311641113
7.3.3) Ulica: Stefana Batorego 9 lok. 15
7.3.4) Miejscowość: Łask
7.3.5) Kod pocztowy: 98-100
7.3.6.) Województwo: łódzkie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak
7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:
Jolanta Piotrowska z siedzibą Żagliny 33, 98-160 Sędziejowice.
- wykonanie drogi o nawierzchni asfaltowej o długości min. 400 m.b.,
- wykonanie kanalizacji deszczowej o długości min. 200 m.b.,
- wykonanie oświetlenia ulicznego o długości min. 400 m.b.,
- zapewnienie kierownika budowy branży drogowej,
- zapewnienie kierownika robót branży sanitarnej,
- zapewnienie kierownika robót branży elektrycznej.
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-05-16
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 3618434,27 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 6 miesiące
| 2022-05-30 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |