Budowa odcinka sieci wodociągowej z przyłączami do granic nieruchomości w rejonie ulicy Marii Konopnickiej w Jędrzejowie

Gmina Jędrzejów

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00184010
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00184010/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-05-30 09:27
Lokalizacja
Jędrzejów, świętokrzyskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-fcef875d-9eb8-11ec-baa2-b6d934483bfb
Identyfikator
6562213098
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ściekówRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty pomocnicze w zakresie rurociągów i kabliRoboty w zakresie nawierzchni dróg

Wykonawcy

1 przyznane

Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe SIGMA Milena BaciorNiegowa, PL · lot 0
322 998 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00184010 z dnia 2022-05-30

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa odcinka sieci wodociągowej z przyłączami do granic nieruchomości w rejonie ulicy Marii Konopnickiej w Jędrzejowie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Jędrzejów

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 291009774

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: 11 Listopada 33a

1.5.2.) Miejscowość: Jędrzejów

1.5.3.) Kod pocztowy: 28-300

1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL722 - Sandomiersko-jędrzejowski

1.5.7.) Numer telefonu: +48 41 38 610 10

1.5.8.) Numer faksu: +48 41 386 12 67

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@umjedrzejow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.umjedrzejow.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://gminajedrzejow.ezamawiajacy.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa odcinka sieci wodociągowej z przyłączami do granic nieruchomości w rejonie ulicy Marii Konopnickiej w Jędrzejowie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-fcef875d-9eb8-11ec-baa2-b6d934483bfb

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00184010

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-05-30

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00044456/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.4 Budowa i przebudowa sieci wodno – kanalizacyjnych na terenie miasta i gminy Jędrzejów

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00078297/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RIZP.271.9.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 400535,96 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest budowa odcinka sieci wodociągowej z przyłączami do granic nieruchomości w rejonie ulicy Marii Konopnickiej w Jędrzejowie.
2. Zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia obejmuje w szczególności:
a) wykonanie robót budowlanych polegających na budowie sieci wodociągowej z rur PE HD 100 PN 16 SDR 11 o średnicy 110 mm i długości około 175,50 m oraz o średnicy 90 mm i długości około 226,0 m wraz z przyłączami do granic nieruchomości wykonanymi z rur PE HD 100 PN 16 o średnicy 40 mm – 34 szt. oraz uzbrojenie sieci wodociągowej w zasuwy i hydranty,
b) zabezpieczenie istniejącej infrastruktury (sieci gazowej, sieci elektroenergetycznej, telekomunikacyjnej) na odcinkach kolidujących z budowaną siecią wodociągową,
c) odtworzenie nawierzchni drogowej ulic i chodników po wykonanych robotach ziemnych.
3. Opis oraz szczegółowy zakres robót określony został w dokumentacji technicznej, będącej załącznikiem nr 8 do niniejszej SWZ , w skład której wchodzą:
a) projekt budowlany pn. „Budowa odcinka sieci wodociągowej z przyłączami”,
b) przedmiary robót,
c) specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót

4.5.3.) Główny kod CPV: 45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45232000-2 - Roboty pomocnicze w zakresie rurociągów i kabli

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 322998,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 594867,73 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 322998,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe SIGMA Milena Bacior

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5571984014

7.3.3) Ulica: ul. Bankowa 48C

7.3.4) Miejscowość: Niegowa

7.3.5) Kod pocztowy: 42-320

7.3.6.) Województwo: śląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-05-16

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 322998,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 150 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2022-05-30 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane