„Przebudowa DK 94 w Legnicy ul. Pocztowa i ul. Piastowska"
Zarząd Dróg Miejskich w Legnicy
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00184284
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00184284/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-05-30 10:56
- Lokalizacja
- Legnica, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-af16b528-c527-11ec-aa46-6a814e8de928
- Identyfikator
- 6910018833
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00184284 z dnia 2022-05-30 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Przebudowa DK 94 w Legnicy ul. Pocztowa i ul. Piastowska"
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Zarząd Dróg Miejskich w Legnicy
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 390278090
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Wojska Polskiego 10
1.5.2.) Miejscowość: Legnica
1.5.3.) Kod pocztowy: 59-220
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL516 - Legnicko-głogowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zdm@zdm.legnica.eu
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zdm.legnica.eu
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
www.platformazakupowa.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Przebudowa DK 94 w Legnicy ul. Pocztowa i ul. Piastowska"2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-af16b528-c527-11ec-aa46-6a814e8de928
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00184284
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-05-30
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00003922/07/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Przebudowa DK 94 w Legnicy - ul. Pocztowa i ul. Piastowska roboty budowlane branży drogowej, elektrycznej, instalacyjnej, organizacji ruchu wraz z sygnalizacją świetlną
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Program - Rządowy Fundusz POLSKI ŁAD - zgodnie ze wstępna Promesą nr 01/2021/1456/PolskiLad z dnia 17.11.2021 r. z przeznaczeniem na realizację przez Gminę Legnica inwestycji: „Przebudowa DK 94 w Legnicy ul. Pocztowa i ul. Piastowska". Zadanie będzie finansowane i rozliczane zgodnie z umową zawartą pomiędzy Europejskim Bankiem Inwestycyjnym (EBI) oraz Miastem Legnica.2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00134449/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: DP/16/2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zamówienie obejmuje wykonanie i oddanie robót budowlanych polegających na przebudowie układu komunikacyjnego ulicy Pocztowej, wraz z przebudową skrzyżowań z sygnalizacją świetlną z ulicami Piastowską x Nową x Bramą Głogowską, a także Dworcową, Kartuską i Libana oraz fragmentów tych ulic.
Przedmiot Umowy obejmuje również wykonanie pielęgnacji zieleni wykonanej w ramach umowy na roboty budowlane, polegająca na wykonywaniu ogółu zabiegów mających na celu jej utrzymanie, a także osiągnięcie wzrostu i rozwoju zieleni – w okresie gwarancyjnym dla tej części tj. 36 miesięcy od dnia następnego po odbiorze zadania.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
45233252-0 - Roboty w zakresie nawierzchni ulic
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
zgodnie z art. 255 pkt 3) ustawy Pzp; ”Zamawiający unieważnia postępowanie jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zadania.”Uzasadnienie faktyczne unieważnienia postępowania: Zamawiający aktualnie nie dysponuje środkami
w wysokości cen złożonych ofert.
| 2022-05-30 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |