Dostawa przetworów owocowo-warzywnych
SZPITAL DLA NERWOWO I PSYCHICZNIE CHORYCH IM.ST.KRYZANA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00184323
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2022-05-30 11:09
- Lokalizacja
- Starogard Gdański, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 5921867506
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Przetworzone owoce i warzywa
Wykonawcy
5 przyznanych
JULITA LAGAWładysławowo, PL
16 350 PLNJOLANTA ZDUNEKSimkowice, PL
115 620 PLNJOLANTA ZDUNEKSimkowice, PL
115 620 PLNKLAR MROŻONKI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄBydgoszcz, PL
79 595 PLNPRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO HANDLOWO USŁUGOWE SAUERKRAUT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKALISZ, PL
23 280 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.